repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Mała mama, Céline Sciamma
Aktualności

Zaproś Mamę do kina - świętuj Dzień Matki w KNH

24 maja

Kiedyś to ona zabierała Cię do kina - dziś to Ty możesz zaprosić swoją Mamę na seans. Z okazji Dnia Matki zachęcamy: weź Mamę pod rękę i chodźcie razem obejrzeć film. W kasach czeka specjalna promocja na dwa tytuły, które szczególnie polecamy zobaczyć 26 maja. 

Na skraju czasu i lasu - zachwyć się baśniową Małą mamą

Z ducha baśniowa, rozczulająca, przepełniona klimatem dzieciństwa - Mała mama to pełna dyskretnego ciepła opowieść o czasie, kiedy rzeczywistość poznawaliśmy przede wszystkim sercem. Równocześnie, najnowszy film Céline Sciammy (Portret kobiety w ogniu) stawia pytanie o to, czy potrafilibyśmy zaprzyjaźnić się ze swoim rodzicem, gdyby nasze wspólne drogi przecięły się w czasie, kiedy oboje byliśmy dziećmi?

kupując dwa bilety - dla siebie i swojej Mamy - za każdy z nich zapłacisz 16 zł (zniżka dotyczy seansów z 26 maja i obowiązuje w kasach kina)

Siła kobiet - zobacz Matki równoległe Almodóvara

Najnowszy film Pedro Almodóvara, z nagrodzoną za swoją rolę na festiwalu w Wenecji Penélope Cruz, to wyznanie wiary w siłę w kobiet, ich solidarność i odwagę. Czułe, a przy tym żywiołowe; ciepłe, ale niepozbawione dramatycznych zwrotów akcji; pełne nadziei, która przychodzi po bolesnych stratach – Matki równoległe portretują życie w jego wszystkich odcieniach. Pssst! To już ostatnia szansa, by zobaczyć film na naszych ekranach - czwartkowym seansem żegnamy tytuł na jakiś czas.

kupując dwa bilety  - dla siebie i swojej Mamy - za każdy z nich zapłacisz 16 zł (zniżka dotyczy seansów z 26 maja i obowiązuje w kasach kina)

Seans i warsztaty w ramach czwartkowej Wózkowni

W czwartek, 26 maja, zapraszamy na specjalną odsłonę Wózkowni - czwartkowych seansów dla rodziców z małymi dziećmi. Filmowych wrażeń dostarczy piękny portret przyjaźni i dziecięcej wrażliwości - Mała mama w reżyserii Céline Sciammy. Po seansie zapraszamy na warsztaty Jak zarządzać swoją energią emocjonalną? Rozpoznawanie i komunikowanie potrzeb kryjących się pod emocjami. Spotkanie poprowadzi Anna Cieślik założycielka Pracowni Rozwoju, trenerka biznesu, psycholożka, eduzmieniaczka.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!