repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
fot. BTW Photographers
Aktualności

Kino Nowe Horyzonty laureatem Nagrody PISF

22 wrz

Za żonglowanie zachwycającym repertuarem oraz całoroczne wyświetlanie ambitnych filmów w ogromnej liczbie sal – decyzją Kapituły PISF, Kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu, zostało uhonorowane Nagrodą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii kino za lata 2019-2020.

Nagrody PISF to jedno z najważniejszych laurów przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji polskiej kinematografii. Otrzymane wyróżnienie stanowi dla nas niezwykłe przypieczętowanie dziewięciu lat działalności, której od początku towarzyszyła idea rozwijania kultury filmowej w stolicy Dolnego Śląska.

Dziękujemy Kapitule konkursu za wybór i piękne słowa w stronę Kina Nowe Horyzonty. Z tego miejsca gratulujemy też pozostałym nominowanym – Kino Muza we Włoszczowie, Kino Pod Baranami - wygrywać w takim towarzystwie to zaszczyt.

Nagroda PISF to laur dla całej ekipy KNH, a równocześnie dla naszych Widzów i Widzek, którzy codziennie wspierają nas w miłości do kina. Obiecujemy dalej tworzyć dla Was najlepsze kino w Polsce!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!