repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Aktualności

"Plan 9 z kosmosu" – bilety już w sprzedaży

5 cze

24 czerwca, środa, godz. 20.00 w Kinie Nowe Horyzonty

Pandemia? Susza? Niepokoje społeczne? Do całego zestawu brakuje tylko inwazji kosmitów. Proszę bardzo, Kino Nowe Horyzonty uzupełni tę lukę.

24 czerwca (środa) o godz. 20:00 zapraszamy na długo wyczekiwany pokaz "Planu 9 z kosmosu" - kultowego filmu klasy B, który będziemy mieli (nie)przyjemność pokazać w ramach popularnego cyklu "Najlepsze z najgorszych". Bilety już w sprzedaży!

O filmie

Ziemianie są o krok od wynalezienia bomby solarnej, wyjątkowo groźnej broni, która może zniszczyć Słońce i w konsekwencji cały wszechświat. Zaniepokojeni tym faktem kosmici podejmują próbę kontaktu z rządem USA. Gdy ich ostrzeżenia nie przynoszą rezultatu, obcy zaczynają ożywiać umarłych i przechodzą do krwawego Planu 9.

Nieporadne aktorstwo, sklecona na szybko scenografia, kostiumy z innej epoki, efekty specjalne w postaci talerzy na sznurkach, koślawy scenariusz, szalony reżyser oraz martwy Bela Lugosi, który odszedł z planu i tego świata już na początku zdjęć: oto nasza propozycja.

Film powstał w 4 dni i uznany został za "najgorszą produkcję wszech czasów" a Eda Wooda okrzyknięto "najgorszym reżyserem w historii". Ergo: "Plan 9 z kosmosu" spełnia wszystkie wymogi dzieła kultowego.

Film zagramy w wersji odrestaurowanej i po koloryzacji!

Bilety

Czas pandemii mocno namieszał w naszych planach - pierwotnie "Plan 9 z kosmosu" miał zostać wyświetlony 15 kwietnia, drugą próbę podjęliśmy 13 maja. Niestety, bilety zakupione na wcześniejsze pokazy nie obowiązują na pokaz 24 czerwca. Środki za bilety zakupione online zwróciliśmy automatycznie na Wasze konta, natomiast osoby, które zakupiły bilety w kasach kina prosimy o dokonanie zwrotu stacjonarnie w Kinie Nowe Horyzonty (czas na zwroty: od 17 czerwca do 31 sierpnia). Przepraszamy za niedogodności!

Wszystkich zainteresowanych pokazem "Planu 9 z kosmosu" 24 czerwca zapraszamy do zakupu biletów online lub w kasach kina od 17 czerwca.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!