repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Amelia, reż. Jean-Pierre Jeunet
Aktualności

Kino Nowe Horyzonty | wracamy do gry!

27 maja

Kino bez Was to żadne kino. Przez blisko 3 miesiące tęskniliśmy i czekaliśmy na Wasz powrót, dlatego cieszymy się, że zgodnie z rozporządzeniem premiera RP możemy wrócić do gry już w czerwcu. Choć kina oficjalnie dostały zielone światło, aby wznowić działalność 6 czerwca, odpowiednie przygotowanie Nowych Horyzontów pod względem bezpieczeństwa sanitarnego i komfortu oglądania filmów wymaga jeszcze chwili przygotowań.

Pracujemy intensywnie, aby zapewnić Wam maksimum bezpieczeństwa i jednocześnie maksimum przyjemności z doświadczania filmów na wielkim ekranie. W ciągu najbliższych dni przedstawimy nowe zasady funkcjonowania kina i przede wszystkim - najnowszy repertuar (będzie się działo!).

Kino Nowe Horyzonty wróci do gry w drugiej połowie czerwca; szczegółowy termin podamy wkrótce. Dziękujemy za wszystkie gesty i słowa wsparcia, które otrzymaliśmy od Was w ciągu ostatnich tygodni - to dzięki nim mamy energię do dalszego działania. Jesteście najlepszymi Widzami na świecie - nie możemy się doczekać, kiedy znów nasze sale ożyją dzięki Wam!

Pozdrawiamy
zespół Kina Nowe Horyzonty

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!