repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Wielkie piękno, reż. Paolo Sorrentino
Aktualności

"Wielkie piękno" i spotkanie z Jackiem Sutrykiem

2 cze

Kino Nowe Horyzonty rusza od 17 czerwca

Wycieczką do Wiecznego Miasta zainaugurujemy ponowne otwarcie wrocławskiego Kina Nowe Horyzonty. W środę, 17 czerwca, zapraszamy na pokaz specjalny nagrodzonego Oscarem "Wielkiego piękna" Paola Sorrentina, połączony ze spotkaniem z Jackiem Sutrykiem, prezydentem Wrocławia. Wydarzenie jest częścią popularnego cyklu "Moje filmy", w ramach którego znane wrocławianki i znani wrocławianie opowiadają o swoich ulubionych produkcjach filmowych. Jeszcze w środę rozpoczną się także inne seanse repertuarowe.

Jeśli otwierać - to w znakomitym stylu. 17 czerwca o godz. 19:00 wspólnie z głównym bohaterem "Wielkiego piękna", Jepem Gambardellą, jednym z najsłynniejszych kinowych bon vivantów, wyruszymy w jednocześnie ekstatyczną, słodko-gorzką i melancholijną podróż, celebrując ponowne otwarcie Nowych Horyzontów. Wyreżyserowane przez Sorrentina dzieło to ulubiony tytuł prezydenta Wrocławia, który po seansie weźmie udział w rozmowie z widzami.

Od 17 czerwca zapraszamy także na regularne seanse repertuarowe. W pierwszych dniach po otwarciu KNH będzie można zobaczyć filmy: "Biały, biały dzień", "Parasite", "Jakub, Mimi i gadające psy", "Prawda", "Nędznicy", "Jojo Rabbit", "Sala samobójców. Hejter", "Dżentelmeni", "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Co przyniesie juro", "Naprzód" oraz przedpremierowo: "Zdrajcę", "Nasz czas", "#tuiteraz", "Babyteeth" i "Siłę ognia". Szczegółowy repertuar z rozpiską godzinową opublikujemy już wkrótce.

Kino Nowe Horyzonty pozostawało zamknięte przez ponad 3 miesiące, dlatego (ogromnie stęsknieni!) cieszymy się, że widzowie ponownie wypełnią swoją niesamowitą energią kinowe sale. KNH zostało przygotowane do funkcjonowania według najnowszych wytycznych sanitarnych - obiekt będzie systematycznie dezynfekowany, przygotowane zostaną stoiska do dezynfekcji dłoni i specjalne oznaczenia z informacjami na temat poruszania się po kinie. Tradycyjnie, oprócz bezpieczeństwa zapewniamy mnóstwo świetnych doznań filmowych.

Jak będzie wyglądało rozmieszczenie miejsc w salach?

W trosce o Wasze zdrowie liczba miejsc dostępnych w salach została ograniczona do 50% - tak, aby zachować odpowiednie odstępy. System sprzedaży uniemożliwia zakup dwóch miejsc w bezpośrednim sąsiedztwie, jednak osoby wspólnie zamieszkujące gospodarstwo domowe mogą usiąść obok siebie (zamiany można dokonać tylko w obrębie jednego rzędu, przykładowo: Roman kupił bilet w miejscu 13 w rzędzie 7, Ewa w miejscu 15 w tym samym rzędzie. Miejsce 14 jest wyłączone ze sprzedaży, jednak Ewa lub Roman, przebywający na co dzień w tym samym gospodarstwie domowym, mogą je zająć - tak, aby być bliżej siebie. Koniec końców, kino zbliża ludzi).

Zachęcamy do zakupu biletów przez naszą stronę internetową. Bilety będą dostępne również stacjonarnie w kasach kina, polecamy jednak, aby korzystać z kart płatniczych. Kino (w tym kinowe bistro) będzie otwarte codziennie od godz. 9:00 do 15 minut po rozpoczęciu ostatniego pokazu. Na seanse zapraszamy od poniedziałku do piątku po godz. 15:00 i w weekendy od godz. 12:00.

Do zobaczenia w Nowych Horyzontach!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!