Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
1 2 3 4  
seanse:
Kino Dzieci 2019: Basia - zestaw filmów krótkich
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz / Polska / 55’
29 wrz
10:00
Kino Dzieci 2019: Basia 2 - zestaw filmów krótkich
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz / Polska / 45’
28 wrz
12:00
Kino Dzieci 2019: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica
LasseMajasdetektivbyrå - Detförstamysteriet
Josephine Bornebusch / Szwecja 2018 / 89’
29 wrz
13:00
Kino Dzieci 2019: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra
Pontus Klänge / Szwecja 2015 / 80’
25 wrz
09:00
Kino Dzieci 2019: Cały świat Romy
Kapsalon Romy
Mischa Kamp / Holandia, Niemcy 2019 / 89’
21 wrz
13:30
23 wrz
17:30
26 wrz
09:30
Kino Dzieci 2019: Chuskit
Priya Ramasubban / Indie 2018 / 89’
29 wrz
12:30
Kino Dzieci 2019: Daniel
Daniel fait face
Marine Atlan / Francja 2018 / 59’
22 wrz
14:30
Kino Dzieci 2019: Dolina Muminków - zestaw filmów krótkich
Finlandia, Wielka Brytania 2019 / 44’
28 wrz
13:30
Kino Dzieci 2019: Dzieci z Bullerbyn
Alla vi barn i Bullerbyn
Lasse Hallström / Szwecja 1986 / 91’
23 wrz
09:00
Kino Dzieci 2019: Dzieci ze Snow Land
Children of the Snow Land
Zara Balfour, Marcus Stephenson / Wielka Brytania, Nepal 2018 / 93’
29 wrz
15:00
Kino Dzieci 2019: Dzień Czekolady
Jacek Piotr Bławut / Polska 2018 / 86’
21 wrz
14:00
Kino Dzieci 2019: Gordon i Paddy
Gordon & Paddy
Linda Hambäck / Szwecja 2017 / 65’
27 wrz
10:00
Kino Dzieci 2019: Jakub, Mimmi i gadające psy
Jēkabs, Mimmi un runājošie suni
Edmunds Janson / Łotwa, Polska 2019 / 70’
23 wrz
09:30
26 wrz
17:00
28 wrz
11:00
Kino Dzieci 2019: Jestem William
Jeg er William
Jonas Elmer / Dania 2017 / 86’
24 wrz
17:30
Kino Dzieci 2019: Jeżyk we mgle i inne filmy krótkie
/ 50’
28 wrz
10:00
1 2 3 4  
Angelo 
Markus Schleinzer, Austria, Luksemburg 2018
Boże Ciało 
Jan Komasa, Polska 2019
Irlandczyk 
Martin Scorsese, USA 2019
Joker 
Todd Phillips, USA 2019
Last Christmas 
Paul Feig, Wielka Brytania 2019
Le Mans' 66 
James Mangold, USA 2019
Na noże 
Rian Johnson, USA 2019
Najlepsze z Najgorszych: Mordercza Opona 
Najlepsze z Najgorszych
Quentin Dupieux, Francja, Angola 2010
Słodziak 
Alma Har’el, USA 2019
The Lighthouse 
Robert Eggers, USA, Kanada 2019
Van Gogh. U bram wieczności 
Julian Schnabel, Irlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, USA 2018
Baranek Shaun Film. Farmageddon 
Will Becher, Richard Phelan, Francja, USA, Wielka Brytania 2019
Basia 3 
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Polska 2019
Czarownica 2 (polski dubbing) 
Joachim Rønning, USA 2019
Kraina lodu 2 
Jennifer Lee, Chris Buck, USA 2019
Kraina lodu 2 (seans dla szkoły) 
Jennifer LeeChris Buck, USA 2019
Młody Ahmed 
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, Belgia, Francja 2019
Nowe Horyzonty dla Seniora: Pokot 
Nowe Horyzonty dla Seniora
Agnieszka Holland, Polska, Czechy, Niemcy, Szwajcaria 2016
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Piłsudski (seans dla szkoły) 
Michał Rosa, Polska 2019
Portret kobiety w ogniu 
Céline Sciamma, Francja 2019
Śnieżna paczka 
Aaron Woodley, Chiny, Indie, Japonia, Kanada, USA, Wielka Brytania, Korea Południowa 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.