film
"Dzikie Historie" - Wielka Draka dla Dzieciaka
reż. Damián Szifrón / Argentyna, Hiszpania 2014 / 122’
Brak nadchodzących seansów .
Ostatni seans odbył się 13 grudnia 2019.
Pokazy specjalne

Obsada

Gerald Huther, Yakamoz Karakurt, Pablo Pineda

Opis filmu

Już 13 grudnia Wielka Draka dla Dzieciaka i Kino Nowe Horyzonty połączą siły! W charytatywnym duchu wspólnie zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju pokaz filmu "Dzikie Historie" Damiána Szifrona.

To XIV edycja projektu Wielka Draka dla Dzieciaka i czwarta, podczas której współpracujemy z Fundacja POLSAT - Jesteśmy dla dzieci. To największa fundacja w Polsce, która w ciągu 22 lat działalności wsparła ponad 35 000 dziecięcych pacjentów i ponad 1200 ośrodków medycznych w całej Polsce, przekazując na te cele blisko 250 milionów złotych. Wielka Draka dla Dzieciaka jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Organizując serię wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych chcemy zgromadzić jak największą liczbę uczestników, ludzi w różnym wieku, którzy udowodnią, jak wielką siłę ma społeczeństwo i pomogą nam zebrać jak najwięcej funduszy.

Podczas tegorocznej edycji Wielkiej Draki dla Dzieciaka zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie 13-letniej Martynki, podopiecznej Fundacji Polsat. Martynka w wieku 5 lat niespodziewanie straciła wzrok. Jedyną nadzieją na jego przywrócenie jest seria przeszczepów komórek macierzystych. Jeden taki zabieg to jednak koszt 12 tysięcy złotych, a dziewczynka potrzebuje przejść przez taki zabieg jeszcze 10-cio krotnie!

WSTĘP: 10 zł/os. - wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Martynki.


O filmie:
Brawurowa komedia z dużą dawką czarnego humoru i społecznej refleksji. "Dzikie historie" to opowieść sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą "dość!" i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

Informacje o reżyserze

Damián Szifrón

stopka

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.