repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Dzikie historie, reż. Damián Szifrón

Ceny biletów:

  • bilet cegiełka: 15 zł
  • bilet cegiełka: 25 zł
  • bilet cegiełka: 50 zł
  • bilet cegiełka: 100 zł

Medyczny WOŚP w KNH

29/01

Kino Nowe Horyzonty, we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Poland, zaprasza do wspólnego wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

29 stycznia zapraszamy na dwa pokazy filmowe oraz do skorzystania ze stanowisk profilaktycznych dostępnych w holu kina (pokazy pierwszej pomoc, pomiary ciśnienia i glikemii, alkogogle, rejestracja dawców szpiku, edukacja z zakresu samobadania piersi i jąder itd.).

Bilety na film dostępne są w formie cegiełek – całkowity dochód ze sprzedaży biletów przekażemy na cele WOŚP.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland jest organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy. Jest zrzeszeniem apolitycznym, samorządnym i trwałym, o celach niezarobkowych. W ramach swojej działalności należy do Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Studentów Medycyny - IFMSA (International Federation of Medical Students’ Associations). Stowarzyszenie to jest największą na świecie organizacją studencką, w ramach której działa ponad milion młodych ludzi na świecie. Członkowie IFMSA-Poland biorą czynny udział w realizacji celów statutowych Stowarzyszenia m.in. poprzez promocję szeroko rozumianego zdrowia publicznego oraz edukacji medycznej wśród społeczeństwa, czy organizację projektów naukowych dla studentów kierunków medycznych.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!