repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
przegląd

Miesiąc Filmu Europejskiego

13/11 - 10/12

Odkrywaj i celebruj z nami różnorodność europejskiego kina!

Wspólnie z siecią Europa Cinemas zapraszamy na Miesiąc Filmu Europejskiego. Od 13 listopada przez cztery tygodnie w całej Europie kina z 35 miast - od Reykjaviku, przez Ateny, Lizbonę czy Bukareszt - prezentować będą w swoich programach jeszcze więcej europejskich produkcji. Fokus na Europę odnajdziesz też w naszym repertuarze - zapraszamy na spotkania z twórcami, przegląd ukraińskiej kinematografii, przedpremiery czy europejskie akcenty w naszych stałych cyklach.

Miesiąc Filmu Europejskiego rozpocznie się 13 listopada w Europejskim Dniu Kina Artystycznego oraz wręczeniem Nagrody Młodego Widza Europejskiej Akademii Filmowej. Każde uczestniczące w programie kino stworzyło swój unikalny program, który pozwoli widzom poszerzyć perspektywę o kinie europejskim. Projekt zakończy się 10 grudnia rozdaniem Europejskich Nagród Filmowych w Reykjaviku.

Uczestniczysz w seansach z Miesiąca Filmu Europejskiego? Oglądasz europejskie produkcje? Podziel się opinią i wypełnij ankietę przygotowaną przez Europejską Akademię Filmową.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!