Najlepsze z Najgorszych

Od 16 października w Kinie Nowe Horyzonty
Ceny biletów - 18 zł normalny | 15 zł klubowy

W związku z szalejącą na Ziemi pandemią, kosmici postanowili przenieść inwazję na 13 maja, godz. 20:00*. Mamy nadzieję, że do tego czasu uporamy się ze wszystkimi trudnościami i będziemy mogli wspólnie celebrować pokaz kolejnej perły kina klasy B w ramach cyklu "Najlepsze z Najgorszych".

Uwaga: bilety zakupione na pokaz w pierwotnym, kwietniowym terminie zachowują swoją ważność.

*W tych szalonych czasach nic jednak nie jest pewne, więc zaznaczamy, że termin może jeszcze ulec zmianie. Trzymamy jednak wszystkie swoje kciuki, aby tak się nie stało. Bądźcie zdrowi!

Czym są Filmy Najlepsze z Najgorszych?

Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, kosmici, potwory, fabuła nietrzymająca się kupy, a także zaangażowanie i pasja autorów, to tylko niektóre cechy wspólne najgorszych filmów świata. Kino klasy B zaraża entuzjazmem twórców, który udziela się także widzom. W programie przeglądu oglądamy bardzo złe filmy, które jednak doczekały się miana kina kultowego a oglądanie ich wspólnie, na dużym ekranie to radość, którą trudno opisać.

W programie:

13 maja, środa, godz. 20.00

Plan 9 z kosmosu
reż. Edward D. Wood / USA 1959 / 79'

Przed seansami zapraszamy na prelekcję Moniki Stolat - pomysłodawczyni, organizatorki i kuratorki cyklu Filmy Najlepsze z Najgorszych

 

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Więcej szczegółów (w tym związanych ze zwrotami biletów) można znaleźć tutaj. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.