Lato 1993, reż. Carla SimónLato 1993, reż. Carla Simón
Szkoła w Mieście
Kino Nowe Horyzonty to jedna z najważniejszych instytucji kultury nie tylko we Wrocławiu, ale i w całej Polsce. To idealne miejsce dla uczniów, którzy chcą doświadczyć możliwie różnych form sztuki - nie tylko filmowej. W naszej ofercie można znaleźć szereg pokazów, projektów i wydarzeń, które wpisują się w założenia akcji "Szkoła w Mieście". 

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej 

Autorski program dydaktyczny, łączący pokazy filmowe z prelekcjami, analizami i dyskusjami prowadzonymi przez ekspertów z różnych dziedzin.

Filmy repertuarowe

Możliwość zorganizowania pojedynczych seansów filmów dostępnych w naszym repertuarze lub w skierowanej dla dzieci i młodzieży ofercie dystrybucyjnej Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Promocyjna cena biletu dla jednej osoby wynosi 12 zł.

Sztuka na ekranie 

Transmisje i retransmisje oper, spektakli teatralnych, baletów i prezentacje wystaw z najważniejszych instytucji kultury na świecie - m.in. Metropolitan Opera w Nowym Jorku, National Theatre w Londynie czy Bolshoi Ballet w Moskwie.

Kadry Wrocławia

Unikatowy projekt oparty na prezentacji archiwalnych filmów zrealizowanych we Wrocławiu (lub o Wrocławiu) w latach 1945-2014.

Kontakt 

Justyna Oczkowska
j.oczkowska@kinonh.pl
tel. 698 166 947

Maksymilian Szeptycki
maks.szeptycki@kinonh.pl
tel. 608 430 317

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Więcej szczegółów (w tym związanych ze zwrotami biletów) można znaleźć tutaj. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.