repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
"Skłodowska", reż. Marjane Satrapi

Wózkownia – kulturalne czwartki dla rodziców

Dziecko nie wyklucza z kultury!

Cena biletu na seans - 14 zł

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Więcej szczegółów (w tym związanych ze zwrotami biletów) można znaleźć tutaj. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

 

Z pewnością zdążyliście już poznać parę typowych haseł związanych z rodzicielstwem: „dziecko przewraca życie do góry nogami”, „narodziny dziecka to koniec wolności wyboru”, „dziecko wyklucza z życia towarzyskiego, kulturalnego, a nawet społecznego ” itp. Nie chcemy przekonywać Was, że to nieprawda. Chcemy, abyście przekonali się sami, jak jest, a jak może być.

Nasza misja jest prosta. Chcielibyśmy zaprosić Was do kina - na dobry film, spotkania z ciekawymi ludźmi i gorące dyskusje. NAJWAŻNIEJSZE: zapraszamy Was z dziećmi, które znajdą tu dobrą zabawę.

W ramach projekcji Wózkowni na salę kinową można wejść z dzieckiem i z nim oglądać film. Pod ekranem znajdą się zabawki i miejsce do rysowania.

Oferta skierowana jest do każdego, kto chciałaby wziąć udział w następujących wydarzeniach:

- seans filmowy (repertuar barwny i niecodzienny);

- rozmowy i dyskusje tematyczne (kulturalne i intelektualne);

- pogłębianie zainteresowań kulturalnych i nie tylko (inspiracje i fascynacje);

- SWAP (wymiana dziecięcych ubrań oraz przedmiotów niezbędnych, gdy pojawią się dzieci).

Ze względu na zróżnicowany wiek dzieci, biorących udział w seansach Wózkowni – szczególnie maluszków, prosimy o nie wnoszenie na salę kinową zabawek i akcesoriów posiadających małe, niebezpieczne elementy, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu dzieci bawiących się na sali (tj. spowodować zakrztuszenie lub zadławienie dziecka). Naszym małym widzom oferujemy na czas seansu różne atrakcyjne zabawki, bezpieczne dla różnych grup wiekowych. Dbajmy o bezpieczeństwo naszych dzieci.

 

W programie:

12 marca, czwartek, godz. 11.00

Dżentelmeni
reż. Guy Ritchie / USA 2020 / 113'

19 marca, cwartek, godz. 11.00

Cóz za piękny dzień
reż. Marielle Heller / USA, Chiny 2019 / 107'

Warsztaty: Przedsiębiorcza mama dzięki wsparciu ze środków unijnychSpotkanie poprowadzą Monika Winnicka i Piotr Puczek - eksperci ds. funduszy europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

26 marca, czwartek, godz. 11.00

Skłodowska
reż. Marjane Satrapi / Wielka Brytania 2019 / 103'

 

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!