Czekamy, aż świat przestanie przypominać zły filmCzekamy, aż świat przestanie przypominać zły film
11 marca 2020
Kino Nowe Horyzonty zamknięte do odwołania

Czekamy, aż świat przestanie przypominać zły film

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość; o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Wszystkie bilety zakupione droga elektroniczną na marcowe wydarzenia (na seanse repertuarowe oraz na pokazy specjalne) zostaną automatycznie zwrócone. Bilety opłacone na miejscu (na marcowe wydarzenia) będzie można zwracać przez dwa tygodnie od momentu ponownego otwarcia kina. Wszelkie pytania prosimy kierować na: sprzedaz@kinonh.pl.

W przypadku biletów zakupionych na wydarzenia zaplanowane na kwiecień tego roku - nie tracą one ważności; będą obowiązywać w nowych terminach wszystkich przeniesionych pokazów. W przypadku potrzeby dokonania zwrotu - prosimy o wysłanie wiadomości na adres: sprzedaz@kinonh.pl.

Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności. Mamy nadzieję, że zaistniała sytuacja zostanie możliwie szybko rozwiązana.

Życzymy dużo zdrowia!

zespół Kina Nowe Horyzonty

PS Jesteście najważniejszym, brakującym puzzlem w kinowej układance. Nie możemy doczekać się, kiedy ponownie Was spotkamy!

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.