repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Truflarze, reż. Michael Dweck, Gregory Kershaw
Aktualności

Zaproś Babcię i Dziadka do kina!

18 sty

Międzypokoleniowe wyjście do kina? Jesteśmy na tak!

Choć święto Babci i Dziadka powinno być każdego dnia, w nadchodzący weekend szczególnie mocno o nich pamiętamy. I przypominamy, że wspólnie spędzony czas to jedna z przyjemniejszych rzeczy, jaką można sprezentować swoim Dziadkom. Dlatego poniżej prezentujemy wybrane propozycje filmowe, na których razem dobrze będą bawić się zarówno Dziadkowie, jak i ich młodsi oraz nieco starsi wnuczkowie.

Wśród propozycji z gatunku kina familijnego w naszym programie znajdziesz między innymi czarującą disneyowską animację Nasze magiczne Encanto oraz pełną ciepła i humoru opowieść o rodzinnych relacjach Moje życie to cyrk.

Na dorosłych widzów czekamy z premierowymi seansami niezwykle czułej i poruszającej historii w reżyserii Mike’a Millsa C’mon C’mon - dajemy głowę, że ten tytuł skradnie Wasze serca. Nie inaczej będzie z Truflarzami, którzy rozgrzewają na duszy niczym babciny rosół oraz z Belfastem (jednym z największych faworytów nadchodzącego rozdania Oscarów), czyli historią o dorastaniu w cieniu zamieszek politycznych i sile międzypokoleniowych relacji.

Wspólne wyjście do kina osładzamy zniżką w naszym bistro - od piątku do niedzieli dla wszystkich Babć i Dziadków kawę serwujemy 50% taniej.


czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!