repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Informacje praktyczne:

Przedmiotem licytacji jest voucher specjalny na prywatny seans filmu (film z płyty DVD lub Blu-ray wystarczy przynieść ze sobą, koniecznie z legalnego źródła - resztą zajmiemy się my!) połączony ze zwiedzaniem Kina Nowe Horyzonty. W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 5 osób. Podczas pokazu i zwiedzania obowiązują aktualne wytyczne sanitarne.

Termin realizacji vouchera: do końca lutego 2022 roku po wcześniejszej rezerwacji

Aktualności

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

16 sty

Do końca świata i jeden dzień dłużej! W tym roku nie mogło być inaczej - Kino Nowe Horyzonty po raz kolejny zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Wasze ręce oddajemy do licytacji voucher na prywatny seans filmowy. Plan jest prosty: Wy licytujecie, my gościmy Was na pokazie. Seans to jednak nie wszystko: na zwycięzcę czeka także wycieczka po zakamarkach kina. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć pomieszczenia operatorskie z unikatowym sprzętem do wyświetlania filmów, obejrzeć z bliska m.in. dawne stoły do montażu, liczące dziesiątki metrów szpule z taśmą filmową i poznać tajniki działania technicznej magii kina. Pobyt umilimy także pyszną kawą z naszego kinowego Bistro.

Licytuję!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!