repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Wszystkie nasze strachy, reż. Łukasz Ronduda
Aktualności

Spotkaj filmowych twórców w KNH!

25 paź

Pora zrobić miejsce w kalendarzach i zarezerwować czas na trzy wyjątkowe pokazy połączone ze spotkaniami z twórcami. Oto rozkład filmowych seansów, po których nie zabraknie intrygujących rozmów z naszymi gośćmi.

27 października, środa

Przedpremierowy pokaz nagrodzonego w Gdyni za Najlepszą Reżyserię filmu Łukasza Grzegorzka. Ciepła, a zarazem dowcipna i brawurowa historia kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Seans połączony ze spotkaniem z reżyserem Łukaszem Grzegorzkiem.

28 października, czwartek

Pełnometrażowy, fabularyzowany film dokumentalny opowiadający o narodzinach broni chemicznej z polskiej perspektywy. Po pokazie odbędzie się spotkanie z reżyserem Ireneuszem Skruczajem i aktorem Jarosławem Kostrzewą. Rozmowę poprowadzi Piotr Maszkowski, dziennikarz i historyk specjalizujący się w tematyce historycznej, wojskowej i lotniczej.

3 listopada, środa

Film ma być piękny i aktualny. Tak brzmiały kryteria pomocnicze jury tegorocznego konkursu Filmów Fabularnych w Gdyni. Laureat Złotych Lwów, to filmowe dzieło, które łączy w sobie oba te wymiary. Wszystkie nasze strachy opowiada historię opartą na prawdziwych wydarzeniach z życia Daniela Rycharskiego: artysty, aktywisty i osoby wierzącej.

Po seansie odbędzie się spotkanie z twórcami: Dawidem Ogrodnikiem (aktor), Danielem Rycharskim (artysta i grafik, pierwowzór głównego bohatera filmu), Jowitą Budnik (aktorka), Karoliną Bruchnicką (aktorka), Agatą Łabno (aktorka), Katarzyną Sarnowską (scenarzystka, producentka), Kubą Kosmą (producent) i Michałem Zygmuntem (scenarzysta). Spotkanie poprowadzi jeden z programerów kina, krytyk filmowy Piotr Czerkawski.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!