repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Aktualności

Dołącz do zespołu Wolontariuszy Kina Nowe Horyzonty

11 paź

Szukasz pomysłu na dodatkowe zajęcie w czasie wolnym? Masz energię i zapał do działania? Współtwórz z nami niezwykłe filmowe miejsce na mapie Wrocławia i dołącz do zespołu Wolontariuszy Kina Nowe Horyzonty.

Jak aplikować?

Jeśli masz ukończone 16 lat i czujesz, że wolontariat w kulturze to dla Ciebie - zgłoś się! 

Napisz do nas na adres wolontariat@kinonh.pl. Odpowiemy i zaprosimy Cię na spotkanie, na którym dowiesz się więcej o tym, jakie zadania mają nasi wolontariusze oraz jakie korzyści oferuje praca wolontariacka w KNH.

Na czym polega praca wolontariusza/ki?

Wolontariusz/ka pomaga w:

  • przygotowaniu i realizacji wydarzeń kinowych (m.in. wspiera organizacyjnie pokazy filmowe połączone z dyskusjami po seansie, pokazy dla Seniorów czy cotygodniowe spotkania z Akademii Kina Światowego)
  • kolportażu materiałów promocyjnych kina

Harmonogram działań ustalasz samodzielnie, według swoich możliwości - nad wszystkim czuwa też opiekun wolontariatu.

Jakie korzyści płyną z pracy wolontariackiej?

Praca wolontariusza jest dobrowolną pracą na rzecz kina. Wykonując obowiązki wolontariusza możesz brać udział w pokazach filmowych i wydarzeniach kinowych. To również okazja, by poznać kino nieco bliżej i od kuchni.

Co nowego - wolontariat w pandemii?

Wyrażenie zgody na czynny udział w roli wolontariusza łączy się z zobowiązaniem do złożenia oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia oraz potwierdzenia, że w przypadku złego samopoczucia, podwyższonej temperatury, duszności lub innych objawów bezzwłocznie poinformuje opiekuna wolontariatu o tym fakcie i nie zjawi się w kinie. Działania przy wydarzeniach kinowych będą wiązały się z obowiązkiem noszenia maseczki, częstego mycia oraz dezynfekcji rąk, utrzymywaniem bezpiecznego dystansu oraz przestrzegania regulaminu kina.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!