repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
The Florida Project, reż. Sean Baker
Aktualności

Kino Nowe Horyzonty zamknięte do 9 kwietnia

6 kwi

Choć od roku rzeczywistość przypomina film, który chciałoby się przewinąć do napisów końcowych, wygląda na to, że jeszcze przez jakiś czas musimy zmierzyć się z fabułą - ponieważ zgodnie z najnowszym rozporządzeniem rządu od 20 marca (do 9 kwietnia) Kino Nowe Horyzonty będzie ponownie zamknięte.

Wierzymy jednak mocno, że (tylko) do trzech razy sztuka i już wkrótce na horyzoncie pojawią się dobre wiadomości, a my znów spotkamy się bezpiecznie przed wielkim ekranem.

Nowe Horyzonty polecają się online

Od 20 marca widzimy się online na platformie Nowe Horyzonty VOD, gdzie znajdziecie ponad 200 znakomitych filmów z naszym znakiem jakości.

W międzyczasie niezmiennie zachęcamy też do wspierania KNH poprzez zakup voucherów, które będzie można wymienić na bilety na dowolne filmy repertuarowe po ponownym otwarciu kina.

Co z biletami zakupionymi na seanse po 19 marca?

Wszystkie osoby, które zdążyły kupić bilety na seanse i wydarzenia zaplanowane po 19 marca:

  • za bilety kupione online dostaną automatycznie zwroty na konto,
  • w sprawie zwrotów gotówkowych - prosimy o zgłoszenie się do kas kina (do 19 marca włącznie lub po ponownym otwarciu kina; wszelkie pytania prosimy kierować na adres: sprzedaz@kinonh.pl).

Będziemy też szukali nowych terminów dla naszych wydarzeń specjalnych.

Ważność zakupionych wcześniej voucherów i Kart Klubu Przyjaciół Kina Nowe Horyzonty będzie wydłużona o termin adekwatny do czasu zamknięcia kina.

W przypadku pytań dotyczących voucherów, Kart Klubu Przyjaciół KNH i biletów, prosimy o wiadomość na adres: sprzedaz@kinonh.pl.

Bądźcie zdrowi i uważajcie na siebie!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!