repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

13 kwi / so
plakat
czas: 96’
produkcja: Wielka Brytania, Hiszpania, Japonia, Francja, Kanada

W programie:

 • Cursive, reż. Isabel Steuble-Johnson, 10’,
  Kobieta na skraju rozstania przyjmuje niespodziewaną pomoc od tajemniczej nieznajomej osoby, która ma jej pomóc w doskonaleniu odręcznego pisma. Zyskuje jednak o wiele więcej niż zdolności kaligraficzne.
 • I've missed you, reż. Edgar Córcoles, 16’,
  Ester przeżywa trudne rozstanie z Eleną. To doświadczenie dotyka każdą z nich, choć przeżywają je na różne sposoby. Esther jednak musi stawić czoła swoim lękom, by móc ruszyć naprzód.
 • JAM, reż. Tasou Palisidou, 17’,
  Gdy para lesbijek usiłuje ocalić swój związek, wszystkie brudy w ich relacji wychodzą na wierzch. Odkrywając przed sobą najpodlejsze sekrety i skrywane myśli, docierają do punktu, z którego nie ma już odwrotu. Czy skończy się to rozstaniem?
 • Nails & Beauty, reż. Rhona Foster, 10’,
  Młoda dziewczyna rozkwita pod wpływem czasu spędzonego z brodatą osobą, która posiada narzędzia – te dosłowne i metaforyczne - by zawładnąć jej sercem. „Nails & Beauty" to list miłosny do wszystkich butch-kobiet.
 • Salty Blue (駆け抜けたら、海。), reż. Masashi Sogawa, 17’,
  Mitsuki Ayase, studentka z college'u, skrycie podkochuje się w swojej najlepszej przyjaciółce, Umi Hoshino (Umi to po japońsku „ocean"). Zbliża się koniec lata, a z nim impreza dla singli, z której przyjaciółki wymykają się do publicznej łaźni...
 • Stranger, reż. Jehnny Beth, Iris Chassaigne, 19’, 
  Przez ostatnich 548 dni A była poza życiem, niczego nie czując. Pewnej nocy pojawia się J i zabiera ją ze sobą, szukając sposobu, by jej serce na nowo zaczęło bić. „Stranger" to muzyczna opowieść o przebudzeniu.
 • The Butch and the Baby Daddy, reż. Karleen Pendleton Jiménez, Barb Taylor, 7’, 
  Alex chciała mieć dziecko odkąd pamięta – ale nie tak łatwo zdobyć spermę, gdy jest się butch lesbijką. Zaczyna rozważać pozyskanie nasienia od Mateo, jej bliskiego przyjaciela geja.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!