repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 22 czerwca 2023.

plakat

Niezwykła wędrówka Harolda Fry

The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

reż. Hettie Macdonald

czas: 108’
produkcja: Wielka Brytania 2023
obsada: Jim Broadbent, Penelope Wilton, Linda Bassett, Earl Cave
język: angielski

Drodzy Widzowie,

uprzejmie informujemy, że ze względu na modernizację klimatyzacji i obecną falę upałów, w kinie nie może zostać zapewnione odpowiednie chłodzenie sal. Kierując się bezpieczeństwem i mając na uwadze komfort uczestnictwa w projekcji, zdecydowaliśmy się na odwołanie zaplanowanych projekcji w dniach 20.06 (od godziny 13:30) do 22.06 włącznie. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i niedogodności – zwroty biletów zakupionych online zostaną wykonane z naszej strony automatycznie. Zwroty za bilety zakupione w kasach kina można odbierać stacjonarnie do końca miesiąca (30.06).

gatunek: dramat

List, który zmienił wszystko, przyszedł we wtorek. Zamiast wysłać krótką odpowiedź, Harold Fry postanawia ruszyć na drugi koniec kraju. Wierzy, że dzięki temu Queenie będzie żyć.

Proszę jej powiedzieć, że Harold Fry jest w drodze. Wystarczy, że będzie czekać. Ponieważ mam zamiar ją uratować, rozumie pani. Ja będę maszerował, a ona musi żyć.

Harold nigdy nie robił niespodzianek, ostatnio nawet nie wychodził z domu. Teraz idzie bez mapy ani telefonu, w coraz bardziej znoszonych żeglarskich butach – do kobiety, która kiedyś go uratowała. Samotna wędrówka staje się okazją do poznania wielu ludzi – ich radosnych wspomnień i nieszczęśliwych historii – a przede wszystkim zrozumienia i uratowania siebie.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!