repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 5 grudnia 2022.

Wielka Draka dla Dzieciaka: Piosenki o miłości

Piosenki o miłości

reż. Tomasz Habowski

czas: 90’
produkcja: Polska 2021
obsada: Justyna Święs, Tomasz Włosok, Andrzej Grabowski, Patrycja Volny
język: polski

Wracamy na ekrany! Kino Nowe Horyzonty i Wielka Draka dla Dzieciaka po raz kolejny łączą Swoje siły, by stworzyć dla Was niesamowite wydarzenie i pomóc podopiecznemu Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci.

Już 5 Grudnia, wybierz się z nami do Kina Nowe Horyzonty i tym samym wspomóż leczenie potrzebującego dziecka.

Wszystkie pieniądze zebrane podczas sprzedaży biletów zostaną przekazane na pomoc 6-letniemu Olkowi. U chłopca stwierdzony został Zespół Downa, niedoczynność tarczycy oraz jednostronny głęboki niedosłuch (neuropatię słuchową).

Cegiełki dostępne w cenach 15/25/50 i 100 zł. Cały dochód zostanie przekazany na cel zbiórki.

Chcesz pomóc już teraz? Wesprzyj naszą zbiórkę 

Opis filmu:

gatunek: dramat, muzyczny

Pełnometrażowy debiut Tomasza Habowskiego, który zachwycił publiczność i jury Festiwalu w Gdyni – i jest niczym powracająca piosenka, której nie można zapomnieć. Delikatnie uszyta z emocji historia przywodzi na myśl najlepsze tytuły światowego kina indie, takie jak Frances Ha, Once, czy Przed wschodem słońca. Piosenki o miłości wygrały gdyński Konkurs Filmów Mikrobudżetowych, a teraz mają szansę stać się przebojem i nowym głosem polskiego niezależnego kina.

Dziewczyna z małego miasta o wyjątkowym talencie. Skłócony z ojcem chłopak z bogatego warszawskiego domu. Ona nie wierzy w siebie, on szuka własnej drogi. Połączy ich przypadkowe spotkanie, a niezwykła melodia sprawi, że między tą dwójką narodzi się uczucie. Jednak aby melodia stała się prawdziwą piosenką o miłości oboje będą musieli przewartościować swój świat, pełen marzeń i ambicji. Piosenki o miłości to również opowieść o kobiecym głosie, o oczekiwaniach innych wobec nas i odkrywaniu własnej siły

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!