repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 20 października 2022.

plakat

Inni Ludzie

reż. Aleksandra Terpińska

czas: 106’
produkcja: Polska, Francja 2021
obsada: Jacek Beler, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Koleśnik, Marek Kalita, Sebastian Fabijański
język: polski

gatunek: dramat

Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych. Ludzi miotających się w labiryncie bulwarów i zaułków, pulsującego w rytmie rapu miasta Warszawy. Bohaterom w codzienności towarzyszy uważnie ich obserwujący narrator (Fabijański). Na pierwszy rzut oka Kamil (Beler) i Iwona (Bohosiewicz) nie mają ze sobą nic wspólnego. Iwona jest znudzoną i nieszczęśliwą żoną Maćka (Kalita), żyjącą w luksusie na kredyt. Kamil ma 32 lata, seksowną dziewczynę Anecię (Koleśnik), ale wciąż mieszka z matką (Kawka) na blokowisku, snując wizje kariery rapera i łapiąc przypadkowe fuchy. Relacja z Iwoną pozornie jest bez znaczenia, ale dzięki niej oboje zobaczą w innym świetle swoje życiowe wybory i ludzi wokół nich.

Gościnią pokazu będzie Aleksandra Terpińska - reżyserka. Spotkanie poprowadzą: Anna Maria Łozińska i Małgorzata Kaczmarek.

Aleksandra Terpińska

Urodziła się w 1983 roku we Wrocławiu. Studiuje reżyserię na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Autorka wielu etiud filmowych fabularnych i dokumentalnych, reklam oraz innych realizacji.

Wybrana filmografia

2009 Jaśmin / Jasmine (short)

2010 Erynie / Furies (short)

2010 Tonio Kroger (short)

2011 Święto Zmarłych / All Souls’ Day (short)

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!