repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

ceny biletów:

  • bilet normalny 20 zł
  • bilet klubowy 18 zł

CentrumPrawKobiet

cykl

Porozmawiaj z nią

raz w miesiącu

O tym, jak kino opowiada o kobietach.

O tym, jak wygląda praca twórczyń w przemyśle filmowym. O tym, jak kobiece spojrzenie zmienia perspektywę. Wejdź w dialog i poszukaj z nami feministycznych tropów na wielkim ekranie. Wspólnie z Centrum Praw Kobiet zapraszamy na comiesięczne spotkania, podczas których z zaproszonymi gościniami będziemy rozmawiać o kinie kobiet. Obejrzane filmy posłużą nam jako punkt wyjścia do szerszej dyskusji na temat nierówności, stereotypów, demontowania schematów i doświadczeń reżyserek czy producentek.

25 maja

Goścnią pokazu będzie Iwona Pawlikowska - psychoterapeutka Gestalt i trenerka. Spotkanie poprowadzą Anna Maria Łozińska i Klaudia Pańczyszyn.

13 kwietnia

Gościnią pokazu będzie Anna Tatarska - dziennikarka filmowa i kulturalna. Spotkanie poprowadzą Anna Maria Łozińska i Klaudia Pańczyszyn.

9 marca

Gościniami pokazu będą Agnieszka Szydłowska - dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz Magda Mołek – dziennikarka, youtuberka i podcasterka. Spotkanie poprowadzą Anna Maria Łozińska i Małgorzata Kaczmarek.

16 lutego

Gościnią pokazu będzie Agnieszka Żuk – ekoaktywistka z Młodzieżowego Strajku Klimatycznego. Spotkanie poprowadzą Anna Maria Łozińska i Małgorzata Kaczmarek.

26 stycznia

Gościnią pokazu będzie Monika Talarczyk – filmoznawczyni. Spotkanie poprowadzą Anna Maria Łozińska i Małgorzata Kaczmarek.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!