repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 9 czerwca 2022.

plakat

Reel Rock 16

czas: 115’
produkcja: 2022
język: angielski

Od 2005 roku seria filmów wspinaczkowych Reel Rock opowiada piękne historie o wybitnych sportowcach i ich osiągnięciach. Twórcy tegorocznej kolekcji – Josh Lowell, Peter Mortimer i Nick Rosen – mają też na koncie takie tytuły jak Valley Uprising, The Dawn Wall oraz The Alpinist.

Zaraz po ogólnoświatowej premierze online program Reel Rock 16 Tour rusza w świat na pokazy kinowe. Polska premiera odbędzie się już 8 i 9 czerwca w 7 miastach: Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Bilety do kupienia:

Na cykl RRT składają się cztery produkcje filmowe:

 • Bridge Boys
  Kilkudniowa wspinaczka w stylu bigwallowym pod 750-metrowym mostem w Anglii, w wykonaniu słynnych Wide Boyz. Tom Randall i Pete Whitaker próbują przejść najdłuższą i najbardziej zaskakującą rysę na świecie.
 • Barefoot Charles
  Mieszka w jaskini w lesie Fontainebleau pod Paryżem, śpiewa arie operowe, wspina się na bosaka… Kim jest Charles Albert – minimalista, przechodzący kosmicznie trudne boulderowe problemy?
 • Big Things to Come
  Świetnie wspinająca się Alex Johnson od 10 lat zmaga się z trudnym bulderowym wyzwaniem. Walka o przejście “The Swarm“ w Bishop, w Kalifornii toczy się równolegle do odkrywania przez Alex własnej tożsamości.
 • Cuddle
  Słynny duet Alex Honnold i Tommy Caldwell w starciu z łańcuchówką, łączącą 17 szczytów w parku narodowym Gór Skalistych. Półtora dnia wykańczającego biegania po górach, wspinania symultanicznego i free solo w wykonaniu Alexa i Tommy’ego, ze wsparciem Adama Stacka.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!