repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

21 maja / so

Wiking Tappi - zestaw 2

reż. M. Cholerek

czas: 44’
produkcja: Polska 2018
język: polski

kategoria wiekowa: 4+
gatunek: animacja

Odc. 6.
PODSTĘP JARLA SURKOLA, reż. M. Cholerek, 2019

Tappi dowiaduje się od Paplaka, że mały skrzat jest w potrzebie. Jak opowiada zły wojownik Jarl Surkol okradł jego wioskę, a także uwięził Sigurda - przyjaciela Tappiego. Surkol zmusza Jarla by wykuł dla niego magiczną zbroję, która czyni go niepokonaną. Tappi interweniuje ale niestety zostaje złapany. Surkol chcąc wypróbować zbroję proponuje by Tappi zmierzył się z nim w trzech konkurencjach. Jeśli Wiking wygra, wojownik wypuści wszystkich których uwięził. Jeśli stanie się przeciwnie, Tappi zostanie jego wojownikiem.

Odc. 7
CZARY WIEDŹMY SKRZYPICHY, reż. A. P. Morawski, 2019

Pasibrzuch prosi Tappiego by odwiedził wioskę Przytupkę i sprowadził mu trochę miodu. Do zapłaty Wiking dostaje worek bursztynów. Grupa rozbójników chce okraść Tappiego jednak ponieważ boją się mu sprostać proszą o pomoc Skrzypichę - straszliwą czarownicę mieszkającą w puszczy. Rozbójnicy wspólnie z czarownicą szykują zasadzkę na Tappiego w wąwozie. Niechcący budzą jednak smoka Żarbucha…

Odc. 8
OBROŃCY WIOSKI DĘBINKI, reż. M. Kur, 2019

Tappi, Chichotek i Paplak udają się w góry by podziwiać gwiazdy. Spotykają małą skrzatkę, która ucieka przed nadchodzącym Węchaczem - legendarnym złowieszczym wilkiem, który niszczy wszystko na swojej drodze. Wraz z pomocą myśliwego Hasde, Tappi i przyjaciele postanawiają ocalić pobliską wieś przed nadejściem Węchacza.

Odc. 9
W OBRONIE PRZEZ ŚNIEŻYCĄ, reż. E. Borysewicz, 2018

Szepczący Las wiosną odwiedzają czasem nieproszeni goście - złośliwe chmury. Tappi posyła Paplaka po magiczny przedmiot, który ma obronić Szepczący Las przed nadchodzącą śnieżycą. Paplak zostaje napadnięty, a przesyłka skradziona. Tappi, Chichotek i Paplak wyruszają na wyspę Batochlasta, żeby odzyskać skradziony przedmiot. Nie mają jednak zbyt wiele czasu, lada chwila rozpęta się śnieżyca..

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!