repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 22 maja 2022.

Wiking Tappi - zestaw 3

reż. Marcin Podolec, Kacper Zamarło

czas: 44’
produkcja: Polska 2018
język: polski

kategoria wiekowa: 4+
gatunek: animacja

Odc. 10
BITWA O SZEPCZĄCY LAS
, reż. Marcin Podolec, Kacper Zamarło, 2018

Szepczący Las jest w wielkim niebezpieczeństwie! Nadciąga armia goblinów, której towarzyszy czarownica. Tappi i inni mieszkańcy lasu szykują się do obrony. A najlepszą bronią nie jest siła, lecz… spryt!

Odc. 11
KIEPSKI PORANEK OLBRZYMA GRZMOCICHA, reż. Ł. Kacprowicz, 2018

Pewnego dnia podczas porannego spaceru Tappi z Chichotkiem spotykają wpadających znienacka do rzeki Gburka i Pasibrzucha. Zaskoczeni wyciągają ich z wody i dowiadują się, że przyczyną porannego lotu był wzburzony Olbrzym Grzmocich. Jak się o kazuje stracił on swoją magiczną misę. Tappi iChichotek czym prędzej muszą odzyskać zaginiony przedmiot, ponieważ Grzmocich ze smutku zaczął niszczyć góry, co ostatecznie może wywołać lawinę, która zniszczy cały Szepczący Las.

Odc. 12.
LEŚNA PUŁAPKA, reż. M. Graj, 2019

Ach, te gobliny! Znowu rozrabiają! Tym razem zawłaszczyły kawałek lasu i każą sobie płacić za wstęp! Żądają od Tappiego tortu, który niesie swojej babci. Czy wikingowi i reniferowi Chichotkowki uda się wyjść z tarapatów cało?

Odc. 13.
TALENTY TAPPIEGO, reż. T. Moult - Milewska, 2019

Tappi i Chichotek wędrują po Szepczącym Lesie kiedy Paplak informuje ich, że w karczmie Bollego zaczyna się konkurs na najlepszą bajkę. Przyjaciele spieszą się na konkurs i postanawiają wrócić skrótem. Po drodze spotyka ich przeszkoda: muszą przejść przez most, którego pilnuje strażnik - troll Chrapak. Ten żąda, aby podróżni go rozbawili, ale nic go w pełni nie zadowala!

Jak poradzą sobie Tappi i Chichotek?

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!