repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 26 września 2021.

Ella Bella Bingo

Elleville Elfrid

reż. Frank Mosvold, Atle Solberg Blakseth

czas: 75’
produkcja: Norwegia 2020
język: polski

kategoria wiekowa: 4+
gatunek: animacja, familijny, musical

Ella i Henry to nierozłączni towarzysze zabaw. Gdy pewnego dnia w okolicy pojawia się nowy sąsiad, wszystko się zmienia… A bohaterowie przekonują się, że prawdziwa przyjaźń to niełatwa sprawa.

Ella to przebojowa 5-latka, która ma niespożytą energię,  a swoimi pomysłami zaraża wszystkich wokół. Kiedy  postanawia zorganizować lokalny konkurs talentów, znajduje  mnóstwo chętnych, a sama chce zaprezentować magiczne  sztuczki w duecie z Henrym, swoim najlepszym przyjacielem.  Pech chce, że do miasteczka przeprowadza się Johnny, który  ma mnóstwo gadżetów, w tym fantastyczny rower, więc od  razu wzbudza zainteresowanie pozostałych dzieci. Zamiast  bawić się i trenować z Ellą, Henry spędza coraz więcej czasu  z nowym kolegą. W końcu dochodzi do pierwszej kłótni  między przyjaciółmi, którzy nigdy dotąd się nie sprzeczali…  Czy przyjaźń Elli i Henry’ego przetrwa tę próbę?

Niezwykle pozytywna i radosna animacja „Ella Bella Bingo”  zdobyła serca widzów 7. MFF Kino Dzieci i otrzymała nagrodę  publiczności.

Czy wiesz, że...

inspiracją dla filmu był animowany serial pod tym samym tytułem, pierwotnie emitowany w Norwegii, a następnie pokazywany w ponad 20 krajach na całym świecie?

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!