repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 9 lutego 2020.

Oscary® 2020 w Kinie Nowe Horyzonty - transmisja z gali wręczenia nagród

czas: 360’

Polerujcie buty, prasujcie krawaty (bądź wyjściowe piżamy*): 9 lutego zapraszamy do Kina Nowe Horyzonty na transmisję 92. ceremonii wręczenia Oscarów® - prosto z Dolby Theatre w Los Angeles! W tym roku zobaczymy też relację z czerwonego dywanu, a przed rozpoczęciem transmisji czas umilą gry i zabawy przygotowane we współpracy z Watching Closely. Na osobnego Oscara zasługuje informacja, że udział w wieczorze oscarowym® jest całkowicie bezpłatny - obowiązuje odbiór darmowych zaproszeń, dostępnych w kasach kina**.

Tegoroczny wieczór oscarowy® połączony jest z akcją charytatywną. Zachęcamy do przekazywania książek, które trafią do sprzedaży w ramach akcji Kup Pan Książkę organizowanej przez Fundację "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci". Zbiórka będzie trwać do 9 lutego, książki można przekazywać w kasach kina (np. podczas odbioru zaproszeń).

W trakcie niedzielnego wieczoru zadbamy też o podniebienia widzów: zapraszamy do korzystania ze specjalnej oferty dostępnej w kinowym bistro (od 23:00 do 4:00).

Tradycyjnie, dla wszystkich uczestniczek i uczestników transmisji przygotujemy zaświadczenia, działające jako usprawiedliwienie po-oscarowej nieobecności w pracy lub w szkole.

Transmisja ceremonii i relacji z czerwonego dywanu jest możliwa dzięki uprzejmości Canal+.

PROGRAM

23:00 - Rozpoczęcie wieczoru oscarowego®: gry i zabawy zorganizowane przez Watching Closely

24:30 - Początek relacji z czerwonego dywanu

2:00 (do ok. 5:00) - Transmisja 92. ceremonii wręczenia Oscarów®

ZANIM ZOBACZYSZ GALĘ, OBEJRZYJ NOMINOWANE FILMY

W sobotę i niedzielę, 8 i 9 lutego, zapraszamy na pokaz filmów krótkometrażowych nominowanych do nagród Akademii. W repertuarze Kina Nowe Horyzonty nadal znajdują się także filmy pełnometrażowe, które mają szansę zgarnąć statuetki: 1917Boże ciałoGorący tematJojo RabbitJokerNa nożeParasiteRichard JewellThe Lighthouse.

NOCNE POKAZY OSCAROWE 9 LUTEGO

Przed rozpoczęciem transmisji ceremonii wręczenia nagród zapraszamy na specjalne pokazy nominowanych filmów (idealne rozwiązanie dla wszystkich widzów, którzy chcą wcześniej zobaczyć film i rozpocząć udział w wieczorze oscarowym® bliżej startu transmisji z Los Angeles):

Nędznicy - pokazy przedpremierowe: 18:00 i 23:00
Ból i blask - 20:00 i 22:30
Kraina miodu - 23:00
Parasite - 19:30 i 22:15
Boże Ciało - 22:30

*Tak, tak - zachęcamy, żeby przychodzić na transmisję w piżamach. Najlepsze kreacje piżamowe nagrodzimy płytami DVD z filmami dystrybuowanymi przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.

** Bezpłatne, numerowane zaproszenia można pobrać tylko w kasach Kina Nowe Horyzonty od 30.01.2020 r. do wyczerpania zapasów. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może pobrać maksymalnie cztery zaproszenia.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!