repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 4 września 2019.

Minimaraton: "To" i To: Rozdział 2"

reż. Andres Muschietti

czas: 315’

Mini-maraton "To" i "To: Rozdział 2" w Kinie Nowe Horyzonty

300 minut grozy w towarzystwie najstraszniejszego klauna na świecie. 4 września (środa) o godz. 20:00 zapraszamy do Kina Nowe Horyzonty na mini-maraton z filmami "To" i "To: Rozdział 2" (pokaz przedpremierowy) - dwuczęściową ekranizacją kultowej powieści Stephena Kinga!

O FILMACH

"To", reż. Andres Muschietti / USA 2017 / 135'

Lata 80., miasteczko Derry w stanie Maine. Z pozoru cichą i spokojną mieścinę nawiedza plaga zaginięć uczniów lokalnej szkoły. Dorośli zdają się nie przejmować całą sytuacją, dlatego grupa dzieciaków postanawia osobiście rozwiązać zagadkę. Na ich drodze staje tajemniczy i wyjątkowo okrutny klaun Pennywise. Film był wielkim przebojem w kinach w 2017 roku, zgarniając oszałamiającą sumę 700 milionów dolarów. Widzowie i krytycy chwalą dzieło Andresa Muschiettiego za znakomity klimat oddający ducha grozy obecnego w książkowym pierwowzorze.

"To: Rozdział 2", reż. Andres Muschietti / USA 2019 / 165'

Zło, które wkrada się do miasteczka Derry, zdaje się powracać cyklicznie co 27 lat. "To: Rozdział 2" ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy raz jeszcze stają do walki z okrutnym Pennywisem. W rolach głównych pojawi się plejada gwiazd - m.in.: Jessica Chastain, James McAvoy czy Bill Skarsgård.

 

 

 

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!