repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Ceny biletów:

  • bilet normalny: 24 zł
  • bilet klubowy: 22 zł
  • bilet wielokrotny 6+ (na 6 i więcej seansów): 20 zł
przegląd

21. Tydzień Kina Hiszpańskiego

10/03-16/03

Tydzień Kina Hiszpańskiego to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie kinematografii słonecznej Hiszpanii, święto kina dla widzów zakochanych w słońcu, podróżach i południowym stylu życia. Przegląd skierowany jest zarówno do miłośników języka i kultury hiszpańskiej, jak i do osób lubiących dobre kino.

W programie prezentowany jest szeroki przekrój hiszpańskiej kinematografii, od hitów kasowych po kameralne filmy artystyczne, a różnorodność gatunkowa i tematyczna sprawia, że każdy widz znajdzie coś dla siebie. W ramach TKH pokazywane są najgłośniejsze i najbardziej intrygujące nowe hiszpańskie filmy – większość z nich nie była pokazywana wcześniej w Polsce. Widzowie mają jedyną okazję obejrzenia dzieł prezentowanych na najważniejszych międzynarodowych festiwalach oraz filmów zdobywających prestiżowe nagrody. 

Wiosną 2023 roku już po raz 21. zapraszamy na filmową podróż przez Półwysep Iberyjski, od stołecznego Madrytu przez Galicję i Kraj Basków po Katalonię i Andaluzję!

Organizatorem Tygodnia Kina Hiszpańskiego jest Agencja Promocji Mañana we współpracy z Ambasadą Królestwa Hiszpanii, Biurem Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, Instytutem Cervantesa w Warszawie i Instytutem Cervantesa w Krakowie.

Odrabiamy: 18 marca zapraszamy na ponowny seans filmu Wasyl

10 marca, piątek

11 marca, sobota

12 marca, niedziela

13 marca, poniedziałek

14 marca, wtorek

15 marca, środa

16 marca, czwartek

 

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!