repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Info dodatkowe:

Istnieje możliwość umówienia seansów dla grup zorganizowanych w preferencyjnych cenach.

Osoba kontaktowa:
Tomasz Wójcik
tomasz.wojcik@kinonh.pl
tel. 608 430 317

Warsztaty: plan filmowy Zootropii! - szczegóły tutaj

Ferie

Ferie Zimowe z Kinem Dzieci

29/01 - 13/02

Zimowa laba przed wielkim ekranem!

Ferie w mieście nie muszą być nudne! Szczególnie, gdy na horyzoncie czai się mnóstwo przygód przed wielkim ekranem. Podczas zimowej przerwy od szkoły, zapraszamy młodszych i starszych widzów na filmowe przeboje i jeszcze więcej tytułów ze znakiem jakości Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

W ciągu dwóch tygodniu, na wielkim ekranie zaprezentujemy produkcje dedykowane młodym widzom, które rozbudzają wyobraźnię, budują wrażliwość na świat i udowadniają, że kino to fantastyczna zabawa! Na seanse zapraszamy codziennie od 29 stycznia do 13 lutego.

W programie między innymi: 

Jak ocalić smoka - pełna zwrotów akcji historia pewnej przyjaźni, a zarazem wspaniała lekcja tolerancji nagrodzona Złotym Kwiatem Paproci dla Najlepszego filmu na 8. MFF Kino Dzieci.

Nawet myszy idą do nieba - zachwycająca animacja, która porywa w wir przygód i udowadnia, że w przyjaźni nie ma rzeczy niemożliwych!

Dziki zachód Calamity Jane - ekscytująca opowieść o harcie ducha, przezwyciężaniu uprzedzeń i walce o marzenia

Klara Muu i Gwiazdka Klary Muu - z tą bohaterką nikt nie będzie się nudził! Krówka Klara powraca w przebojowym stylu i podbija serca najmłodszych! 

filmowa seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - bo kto powiedział, że rozwiązywanie złożonych zagadek jest tylko dla dorosłych?

Sing 2 - przebojowa animacja, rozśpiewani bohaterowie - niech wybrzmią marzenia!

Skarb Mikołajka - humor, akcja i ulubiena paczka kolegów z Alcestem, Ananiaszem oraz Kleofasem na czele! Bohaterowie ponadczasowych dzieł duetu Goscinny i Sempé powracają

Pełny program:

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!