30 stycznia 2020
Oscary® 2020 w Kinie Nowe Horyzonty - transmisja z gali wręczenia nagród

9 lutego, niedziela, godz. 23.00 w Kinie Nowe Horyzonty

Oscary® 2020 w Kinie Nowe Horyzonty | transmisja z gali wręczenia nagród

Polerujcie buty, prasujcie krawaty (bądź wyjściowe piżamy*): 9 lutego zapraszamy do Kina Nowe Horyzonty na transmisję 92. ceremonii wręczenia Oscarów® – prosto z Dolby Theatre w Los Angeles! W tym roku zobaczymy też relację z czerwonego dywanu, a przed rozpoczęciem transmisji czas umilą gry i zabawy przygotowane we współpracy z Watching Closely. Na osobnego Oscara zasługuje informacja, że udział w wieczorze oscarowym® jest całkowicie bezpłatny – obowiązuje odbiór darmowych zaproszeń, dostępnych w kasach kina**.

Tegoroczny wieczór oscarowy® połączony jest z akcją charytatywną. Zachęcamy do przekazywania książek, które trafią do sprzedaży w ramach akcji Kup Pan Książkę organizowanej przez Fundację „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Zbiórka będzie trwać do 9 lutego, książki można przekazywać w kasach kina (np. podczas odbioru  zaproszeń).

W trakcie niedzielnego wieczoru zadbamy też o podniebienia widzów: zapraszamy do korzystania ze specjalnej oferty dostępnej w kinowym bistro (od 23:00 do 4:00).

Tradycyjnie, dla wszystkich uczestniczek i uczestników transmisji przygotujemy zaświadczenia, działające jako usprawiedliwienie po-oscarowej nieobecności w pracy lub w szkole.

Transmisja ceremonii i relacji z czerwonego dywanu jest możliwa dzięki uprzejmości Canal+.

PROGRAM

23:00 – Rozpoczęcie wieczoru oscarowego®: gry i zabawy zorganizowane przez Watching Closely

24:30 – Początek relacji z czerwonego dywanu

2:00 (do ok. 5:00) – Transmisja 92. ceremonii wręczenia Oscarów®

ZANIM ZOBACZYSZ GALĘ, OBEJRZYJ NOMINOWANE FILMY

W sobotę, 8 lutego, zapraszamy na pokaz filmów krótkometrażowych nominowanych do nagród Akademii (17:00 – animacje, 19:00 – fabuły). W repertuarze Kina Nowe Horyzonty nadal znajdują się także filmy pełnometrażowe, które mają szansę zgarnąć statuetki: 1917Boże ciałoGorący tematJojo RabbitJokerNa nożeParasiteRichard JewellThe Lighthouse.

NOCNE POKAZY OSCAROWE 9 LUTEGO

Przed rozpoczęciem transmisji ceremonii wręczenia nagród zapraszamy na specjalne pokazy nominowanych filmów (idealne rozwiązanie dla wszystkich widzów, którzy chcą wcześniej zobaczyć film i rozpocząć udział w wieczorze oscarowym® bliżej startu transmisji z Los Angeles):

Nędznicy - pokazy przedpremierowe: 18:00 i 23:00
Ból i blask - 20:00 i 22:30
Kraina miodu - 23:00
Parasite - 19:30 i 22:15
Boże Ciało - 22:30

 

*Tak, tak – zachęcamy, żeby przychodzić na transmisję w piżamach. Najlepsze kreacje piżamowe nagrodzimy płytami DVD z filmami dystrybuowanymi przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.

** Bezpłatne, numerowane zaproszenia można pobrać tylko w kasach Kina Nowe Horyzonty od 30.01.2020 r. do wyczerpania zapasów. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może pobrać maksymalnie cztery zaproszenia.

 

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Więcej szczegółów (w tym związanych ze zwrotami biletów) można znaleźć tutaj. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.