12 marca 2020
Kino Nowe Horyzonty to Wy!

Śledźcie nasze media społecznościowe

Kino to więcej niż sam budynek, fotele i projektory. Kino to przede wszystkim wspólnota ludzi, którzy razem oglądają, dyskutują, zachwycają się, smucą, odradzają (oby jak najrzadziej) i polecają filmy. Kino Nowe Horyzonty to Wy - wszystkie widzki i widzowie, którzy nie mogą doczekać się nowego filmu Quentina Tarantino, celebrujący cudowny absurd Najlepszych z najgorszych, zasypujący pytaniami gości cyklu Moje filmy czy poświęcający cały dzień na obejrzenie ponad siedmiogodzinnego "Szatańskiego tanga".

To Wasza energia daje nam siłę do działania, dlatego mimo zamkniętego budynku, nadal pamiętamy o wspólnocie. Wszystkie wydarzenia i pokazy na pewno wrócą do naszego repertuaru, dlatego przez najbliższe dni - poprzez nasze kanały w mediach społecznościowych (FB i Instagram) - będziemy dostarczać Wam ciekawostki kinowe i informacje związane z naszymi przyszłymi projektami. Znajdziecie u nas wszystko poza newsami napędzającymi panikę. ;)

I obiecujemy, że to ostatni tak podniosły wpis; poczucia humoru nie pokona żaden wirus. :)

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Więcej szczegółów (w tym związanych ze zwrotami biletów) można znaleźć tutaj. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.