repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Przesilenie zimowe reż. Alexander Payn
Aktualności

Grudzień w KNH

2 gru

Zamiast pierwszego okienka w kalendarzu adwentowym, uchylamy naraz wszystkie niewiadome i słodkim zwyczajem sprawdzamy, co przyniesie nowy miesiąc w KNH

Na wiele głosów 

O różnorodności w relacjach, w społeczeństwie, na świecie. Grudzień zaczynamy od ważnych rozmów i spotkań. 

Buñuel x2

Mistrz surrealizmu, przyjaciel Salvadora Dalego i jeden z najwybitniejszych twórców w historii kinematografii. Kino Luisa Buñuela pojawi się u nas w podwójnej dawce, która zatacza intrygującą pętlę w jego twórczości.

Dokąd i z kim?

W miasto z Wimem Wendersem

Na południe z Mistrzami Kina Hiszpańskiego

All I want for christmas is a good movie 

Mówisz, masz! W końcu grudzień to najlepszy miesiąc, by spełniać życzenia i szukać magii w życiu oraz na wielkim ekranie. 

Coś dobrego nie tylko od święta! Po raz kolejny zapraszamy na charytatywny pokaz, z którego przychód przeznaczony zostanie na leczenie podopiecznej Fundacji Polsat. 

Nowy koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry przekona do świątecznego nastroju największych Grinchów i ogrzeje najpiękniejszymi zimowymi przebojami.

Kino skrzypiące od (czerwonego) śniegu i bardzo złego scenariusza. 

Bo wyobraźnia jest Twoją bajką niezależnie od tego, ile masz lat.

Świąteczny klasyk, który wyprzedził czasy Airbnb i z wdziękiem udowodnił, że prawdziwa miłość może czekać w zaspach śniegu, na drugim końcu świata.

To może być najcieplejszy film, który zobaczycie tej zimy. Alexander Payne odśnieża gatunek kina świątecznego przekonując, że czasem wybrakowana choinka jest lepsza niż żadna, a najlepszych przyjaciół poznaje się podczas ferii.

Książę z bajki? Znajdziesz go w  ponadczasowym spektaklu, który zachwyca choreografią w wykonaniu zespołu baletowego Paryskiej Opery Narodowej.

Sylwester w KNH

Odbij się od tego, co było i wejrzyj w to, co nadchodzi. 31 grudnia zapewniamy dobre zagranie na Nowy Rok i zapraszamy do wspólnej zabawy przy wielkim ekranie, tanecznych klimatach i smacznym gastro.  

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!