repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Boscy, reż. Mariano Cohn, Gastón Duprat
Aktualności

Premiery tygodnia

12 maja

Od piątku nasze ekrany przejmuje Penélope Cruz i Antonio Banderas, którzy powracają w duecie w przewrotnej i pełnej ciętego humoru komedii o świecie filmu i poszukiwaniu wspólnego języka (Boscy). Zestaw premier podkręca drapieżna, filmowa przejażdżka ze Spree - za kierownicą znany z serialu Stranger Things, Joe Kerry, a w gronie producentów: Drake. W repertuarze czekają również przedpremiery zjawiskowego Yang, czarująco zabawnego Księcia i Superbohaterów: nowej produkcji od twórcy przeboju Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie.

Ekscentryczny milioner postanawia zrealizować produkcję, dzięki której przejdzie do historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada równie sławna, co kontrowersyjna Lola Cuevas, która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy: hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero oraz ikonę teatru Ivána Torresa. Problem w tym, że panowie, choć osiągnęli wszystkie zawodowe sukcesy, cierpią na przerost ego i nieszczególnie za sobą przepadają. By sprostać pomysłom Loli, aktorzy będą musieli znaleźć wspólny język i zmierzyć się z wagą własnych karier.

Kurt (znany ze Stranger Things Joe Keery) marzy o statusie influencera i popularności w Internecie. W kolejnej próbie osiągnięcia swojego marzenia zostaje kierowcą taksówki w aplikacji Spree. Gdy nagrywane przez niego filmiki nie zyskują zainteresowania, zaczyna zabijać swoich pasażerów i transmitować morderstwa na żywo w Internecie. A wszystko to w pogoni za subami. Spree to drapieżna, wyprodukowana między innymi przez Drake’a i rozgrywająca się w całości na ekranach smartfonów i kamerek GoPro satyra na social media. Czarny humor i groteska mieszają się tu ze społeczną refleksją, a wydarzenia szybko nabierają niespodziewanego tempa.

Pokazy przedpremierowe

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!