repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
La La Land, reż. Damien Chazelle
Aktualności

Wynajmij salę i obejrzyj film lub zagraj na wielkim ekranie

14 sty

W związku z najnowszym rozporządzeniem rządu, Kino Nowe Horyzonty pozostaje zamknięte i tym samym chwilowo nie ma możliwości wynajmu kinowych sal. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów informacyjnych (strona www i media społecznościowe), gdzie poinformujemy o ponownym uruchomieniu usługi wynajmu. Trzymajcie się zdrowo!

Chcesz mieć całą salę kinową tylko dla siebie? W Kinie Nowe Horyzonty możesz spełnić swoje marzenie: zorganizuj prywatny seans dla znajomych, rodziny, ukochanej lub ukochanego albo rozgość się w kinowym fotelu zupełnie solo. Jesteś zapalonym graczem? Wynajmij salę, przynieś konsolę do gier i zagraj na wielkim ekranie!

Zachęcamy do wynajmu sali w Kinie Nowe Horyzonty na wyłączność - na kinowym ekranie możemy wyświetlić film z płyty DVD lub Blu-ray (wystarczy przynieść płytę ze sobą, koniecznie z legalnego źródła). W ramach oferty wynajmu istnieje także możliwość podłączenia własnej konsoli do gier - w tym przypadku również należy dostarczyć własny nośnik z grą, z legalnego źródła.

W sali kinowej obowiązują aktualne wytyczne sanitarne.

Cena wynajmu (obowiązuje od 17 lutego 2021):

  • wynajem sali: 200 zł/czas do 1h,

W celu rezerwacji sali, ustalenia szczegółów bądź w razie pytań, prosimy o wiadomość na adres: sprzedaz@kinonh.pl lub a.sabat@kinonh.pl.

Zasady wynajmu sali w Kinie Nowe Horyzonty:

  • w sali kinowej obowiązują aktualne wytyczne sanitarne,
  • salę można wynająć:

-od wtorku do czwartku w godz. 09:00-22:00 (minimalnie na jedną godzinę),

-od piątku do poniedziałku w godz. 09:00-16:00 (minimum na jedną godzinę),

-w godzinach 16:00-22:00 obowiązuje indywidualna wycena,

  • rezerwacje przyjmujemy minimum 10 dni przed wynajmem (istnieje jednak możliwość wcześniejszego zgłoszenia chęci wynajmu - wszystko zależy od zajętości repertuarowej sal kinowych). Rezerwacje można zgłaszać od poniedziałku do piątku, do godz. 18:00; wiadomości w sprawie rezerwacji prosimy słać na adres: sprzedaz@kinonh.pl lub a.sabat@kinonh.pl,
  • płatność należy uiścić maksymalnie na trzy przed wynajmem (gotówką lub przelewem),
  • koszt wynajmu sali to 200 zł za czas do 1h (czyli w wypadku wynajmu sali na 1h 45 minut - koszt wyniesie 400 zł),
  • istnieje możliwość przyniesienia własnej konsoli do gier,
  • w przypadku wynajmu sali na seans filmowy - prosimy o przyniesienie płyty DVD lub Blu-ray z tytułem, który zostanie wyświetlony na ekranie (prosimy także o wcześniejsze przekazanie informacji o tytule i czasie trwania filmu),
  • w spotkaniu może brać udział maksymalnie 10 osób.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!