repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Tamte dni, tamte noce, reż. Luca Guadagnino
Aktualności

Bezpieczeństwo przede wszystkim: funkcjonowanie Kina Nowe Horyzonty w strefie żółtej

8 paź

Od 10 października, zgodnie z wytycznymi wprowadzonymi przez polski rząd, cały kraj znajdzie się w tzw. strefie żółtej. Tym samym liczba miejsc dostępnych w Kinie Nowe Horyzonty zostanie ograniczona do 25% na wszystkich pokazach - zarówno seansach repertuarowych, jak i wydarzeniach specjalnych (m.in. przeglądy, transmisje oper, baletów, spektakli, Akademie filmowe). Żaden z seansów zaplanowanych na październik nie zostanie jednak odwołany - w przypadku pokazów cieszących się największą popularnością (na które sprzedano już więcej niż 25% dostępnych miejsc) otworzymy drugą salę lub przeniesiemy wybrane wydarzenia do większych sal - tak, aby komfortowo pomieścić widzów.

Wszystkie osoby, które kupiły bilety m.in. na pokazy w ramach Weekendu z Najlepszymi z Najgorszych, transmisję monodramu Fleabag. Szmata czy karnety na Akademie filmowe na pewno będą mogły wziąć udział w tych wydarzeniach. O ewentualnych zmianach związanych z przenoszeniem miejsc poinformujemy w indywidualnych wiadomościach (mogą pojawić się niewielkie zmiany w godzinach rozpoczęcia poszczególnych wydarzeń).

Kinowe bistro będzie niezmiennie serwować najlepszą kawę i inne dobroci.

Przypominamy także o obowiązku zakrywania nosa i ust na całym obszarze kina (w tym podczas seansów filmowych), utrzymywania dwumetrowego dystansu między osobami i dezynfekcji dłoni.

Wasze bezpieczeństwo i komfort są dla nas priorytetem - cały czas ściśle przestrzegamy wytycznych przygotowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Trzymamy wszystkie nasze kciuki, żeby sytuacja jak najszybciej się unormowała. W międzyczasie zapraszamy na chwilę wytchnienia z najlepszymi filmami w Kinie Nowe Horyzonty.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!