repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Czekamy, aż świat przestanie przypominać zły film
Aktualności

Kino Nowe Horyzonty zamknięte do odwołania

11 mar

Czekamy, aż świat przestanie przypominać zły film

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość; o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Wszystkie bilety zakupione droga elektroniczną na marcowe wydarzenia (na seanse repertuarowe oraz na pokazy specjalne) zostaną automatycznie zwrócone. Bilety opłacone na miejscu (na marcowe wydarzenia) będzie można zwracać przez dwa tygodnie od momentu ponownego otwarcia kina. Wszelkie pytania prosimy kierować na: sprzedaz@kinonh.pl.

W przypadku biletów zakupionych na wydarzenia zaplanowane na kwiecień tego roku - nie tracą one ważności; będą obowiązywać w nowych terminach wszystkich przeniesionych pokazów. W przypadku potrzeby dokonania zwrotu - prosimy o wysłanie wiadomości na adres: sprzedaz@kinonh.pl.

Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności. Mamy nadzieję, że zaistniała sytuacja zostanie możliwie szybko rozwiązana.

Życzymy dużo zdrowia!

zespół Kina Nowe Horyzonty

PS Jesteście najważniejszym, brakującym puzzlem w kinowej układance. Nie możemy doczekać się, kiedy ponownie Was spotkamy!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!