repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Aktualności

Trwa sprzedaż biletów na 20. Tydzień Kina Hiszpańskiego

27 lut

20-26 marca w Kinie Nowe Horyzonty

Tydzień Kina Hiszpańskiego to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie kinematografii słonecznej Hiszpanii, święto kina dla widzów zakochanych w słońcu, podróżach i południowym stylu życia. Przegląd skierowany jest zarówno do miłośników języka i kultury hiszpańskiej, jak i do osób lubiących dobre kino.

W programie prezentowany jest szeroki przekrój hiszpańskiej kinematografii, od hitów kasowych po kameralne filmy artystyczne, najgłośniejsze i najbardziej intrygujące nowe hiszpańskie filmy, w większości nie pokazywane wcześniej w Polsce. Wśród nich filmy prezentowane na najważniejszych międzynarodowych festiwalach oraz zdobywcy prestiżowych nagród.

Wiosną 2020 roku już po raz 20. zapraszamy w filmową podróż przez Półwysep Iberyjski, od centrum stołecznego Madrytu, przez Kraj Basków, po Katalonię i Andaluzję!

Organizatorami przeglądu są AP Mañana, Ambasada Królestwa Hiszpanii, Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, Instytut Cervantesa w Warszawie oraz Instytut Cervantesa w Krakowie.

W programie:

20 marca, piątek

21 marca, sobota

22 marca, niedziela

23 marca, poniedziałek

24 marca, wtorek

25 marca, środa

 

26 marca, czwartek


czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!