repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

7 gru / so
14 gru / so
26 gru / cz
30 gru / pn
6 sty / pn

Andre Rieu. Srebrno - złoty koncert gwiazdkowy (retransmisja)

André Rieu’s 2024 Christmas Concert: Gold and Silver

czas: 180’
produkcja: Holandia 2024

Nowy bożonarodzeniowy show króla walca! Spraw, aby czas Bożego Narodzenia stał się jeszcze bardziej wyjątkowy i spędź go z bliskimi na Srebrno-złotym koncercie gwiazdkowym André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa. Dzięki temu wydarzeniu na blisko trzy godziny przeniesiecie się do skąpanego w świątecznej atmosferze Zimowego Pałacu w Maastricht i przeżyjecie najpiękniejsze muzyczno-gwiazdkowe chwile ze swoim ulubionym maestrem. W koncercie pojawi się również uwielbiana przez publiczność Emma Kok, nastolatka o anielskim głosie.

Tytuł swego nowego bożonarodzeniowego koncertu André Rieu zaczerpnął ze słynnego walca Gold und Silber [Złoto i srebro] Ferenca Lehára, kompozytora, który podarował nam najsłynniejsze operetki świata, choćby Wesołą wdówkę czy Krainę Uśmiechu. Olśniewający walc Lehára do dziś usłyszeć można na wielu wystawnych balach na całym świecie. Nic więc dziwnego, że ta zjawiskowa kompozycja stała się inspiracją dla tegorocznego spektakularnego koncertu gwiazdkowego maestra André Rieu.

Srebrno-złoty koncert gwiazdkowy André Rieu to jednak nie tylko eleganckie walce. Efektowną zimową scenerię Zimowego Pałacu w Maastricht ogrzewać będą również najpiękniejsze kolędy z całego świata oraz świąteczne hity w wyjątkowych aranżacjach. Weź więc do kina swoich bliskich, rodzinę, sąsiadów, znajomych i świętujcie wspólne chwile razem z maestrem André Rieu!

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!