repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Film w codziennym repertuarze kina już od 7 czerwca.

plakat

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

Johnny Puff: Misión secreta

reż. Néstor F. Dennis

czas: 87’
produkcja: Hiszpania, Włochy 2024
język: angielski

gatunek: animacja

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów to animowany film, w którym pojawiają się postacie dobrze znane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Po raz pierwszy sympatyczne małe ptaszki wystąpiły w pełnometrażowej produkcji pod tytułem Śnieżna Paczka, a następnie zostały bohaterami seriali Puffins oraz Wyspa Puffinów, z kinową wersją, którą mogliśmy niedawno, bo w styczniutego roku, oglądać w Polsce.

Maskonurki to bardzo żywe ptaki, które bez problemu poruszają się na lądzie, w powietrzu, jak i pod wodą. Widzowie filmu dowiedzą się więcej zarówno o nich jak i o morzach oraz zagrożeniach związanych z degradacją przyrody.

To świetna opowieść na pierwszy seans, dziecięca publiczność doceni ekscytujące przygody zwierząt z Arktyki. Ilość i zwroty akcji zadowolą również doświadczonych widzów kinowych, a Cezary Pazura dodatkowo uprzyjemni seans opiekunom.  Pod warstwa czysto rozrywkową filmu kryje się ta druga, równie ważna, warstwa edukacyjna. Jurek Maskonurek: Misja Puffinów jako bajka ekologiczna, pokazuje w zrozumiały dla najmłodszych sposób, jak istotna we współczesnym świecie jest dbałość o naturę i poszanowanie dla niej.  Poranek w kinie może być więc całkiem mądrze wykorzystanym czasem dla całej rodziny.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!