repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

23 mar / so
plakat

Za duży na bajki 2

Za duży na bajki 2

reż. Kristoffer Rus

czas: 90’
produkcja: Polska 2024
obsada: Maciej Karaś, Alicja Fijałkowska, Patryk Siemek, Karolina Gruszka
język: polski

gatunek: familijny

W ramach cyklu zapraszamy opiekunów z dziećmi na pokaz i spotkanie z psychologami, którzy po seansie poprowadzą dyskusję na temat zainspirowany filmem: pomogą odnaleźć się w poruszanych zagadnieniach i zachęcą młodych widzów do rozmowy o emocjach. 

Gościnią spotkania będzie Martyna Szewczyk-Janicka – psycholog, dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny. Spotkanie poprowadzi psycholog Katarzyna Klimas.

Wciągająca, pełna humoru opowieści dla całej rodziny – o sile przyjaźni, stawianiu czoła przeciwnościom i mierzeniu się z prawdą.

Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?

Martyna Szewczyk-Janicka

psycholog, dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, w trakcie certyfikacji na seksuologa klinicznego w Polskim Towarzystwie Seksuologicznym. W swojej pracy zajmuje się głównie psychoterapią i terapią seksualną. Ma doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Zajmuje się również psychoedukacją, głównie w obszarze seksualności człowieka – prowadzi szkolenia i warsztaty dla specjalistów oraz dla osób ciekawych poznania i rozwijania samych siebie. Prowadzi bezpłatną grupę wsparcia dla młodzieży odczuwającej dysforię płciową.

Pokaz organizowany we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychologicznym.

PolskieTowarzystwoPsychologiczne

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!