repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 24 września 2023.

plakat

Między nami żywiołami

Elemental

reż. Peter Sohn

czas: 109’
produkcja: USA 2023
język: polski

Pokazy przyjazne sensorycznie powstały z myślą o młodych widzach ze spektrum autyzmu lub wszystkich innych wielbicielach kina, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu przez dłuższy czas lub są wrażliwi wzrokowo. W czasie takich projekcji  światła będą przyciemnione, a nie zgaszone całkowicie, by nie budzić lęku, a także by zmniejszyć kontrast między jasnością wyświetlanego na ekranie obrazu, a resztą otoczenia. Dźwięk jest nieco przyciszony, by nie ogłuszał osób nadwrażliwych. Przed takimi seansami nie będziemy wyświetlać spotów, by nie rozpraszać uwagi widzów, a podczas samego trwania filmów nie będzie obowiązywać zasada całkowitej ciszy – to, co dzieje się na ekranie można komentować, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć, wyrażać ekscytację, chodzić po sali. 

Ceny biletów:

  • bilet 17 zł
  • opiekun dziecka za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub wypisu diagnozy, uczestniczy w seansie bezpłatnie

Opis filmu:

gatunek: animacja, przygodowy

Przed filmem dołączona jest krótkometrażowa animacja pt. Randka Carla.

Nowy pełnometrażowy film Disneya i Pixara 

Żywioły się nie łączą! Słyszy od małego Iskra – twarda, wygadana i wybuchowa dziewczyna z Miasta Żywiołów. To właśnie tam obok siebie mieszkają przedstawiciele czterech nacji – Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Jednak gdy Iskra wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek, zasadność żelaznych zasad zaczyna się rozpływać. Wkrótce nowa znajomość wywraca życie bohaterów do góry nogami, dzięki czemu poznają otaczający ich świat z innej perspektywy.

Pobierz historyjkę społeczną o wizycie w kinie

FundacjaAutyzm

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!