repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 25 czerwca 2023.

plakat

Super Mario Bros. Film

БРАТИ СУПЕР МАРІО / The Super Mario Bros. Movie

reż. Aaron Horvath, Michael Jelenic

czas: 92’
produkcja: USA, Japonia 2023
język: polski

Pokazy przyjazne sensorycznie powstały z myślą o młodych widzach ze spektrum autyzmu lub wszystkich innych wielbicielach kina, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu przez dłuższy czas lub są wrażliwi wzrokowo. W czasie takich projekcji  światła będą przyciemnione, a nie zgaszone całkowicie, by nie budzić lęku, a także by zmniejszyć kontrast między jasnością wyświetlanego na ekranie obrazu, a resztą otoczenia. Dźwięk jest nieco przyciszony, by nie ogłuszał osób nadwrażliwych. Przed takimi seansami nie będziemy wyświetlać spotów, by nie rozpraszać uwagi widzów, a podczas samego trwania filmów nie będzie obowiązywać zasada całkowitej ciszy – to, co dzieje się na ekranie można komentować, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć, wyrażać ekscytację, chodzić po sali. 

Ceny biletów:

  • bilet 17 zł
  • opiekun dziecka za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub wypisu diagnozy, uczestniczy w seansie bezpłatnie

Opis filmu:

gatunek: animacja, komedia, przygodowy

Po raz pierwszy Illumination i Nintendo łączą siły, aby stworzyć wielkoekranową przygodę o jednym z najsłynniejszych hydraulików popkultury ostatnich czterech dekad.

Charakterystyczne czerwone nakrycie głowy, gęsty wąs i niebieskie spodnie na szelkach… Pamiętacie Mario? Najbardziej znany hydraulik na świecie i bohater jednej z najsłynniejszych gier komputerowych powraca! Akcja filmu rozpoczyna się na Brooklynie, ale wystarczy jedno zlecenie i globalna awaria wodociągów, by wir przygód nabrał rozpędu. Wciągnięci w nowojorską sieć rur Mario z bratem Luigim przenoszą się do magicznego Grzybowego Królestwa. Niestety bracia zostają rozdzielni i Mario musi wyruszyć na pełne przygód poszukiwania. Z pomocą Toada oraz księżniczki Peach, Mario zdobywa własną moc.

Pobierz historyjkę społeczną o wizycie w kinie

FundacjaAutyzm

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!