repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 4 lipca 2023.

plakat

Mała Syrenka

The Little Mermaid

reż. Rob Marshall

czas: 135’
produkcja: USA 2023
obsada: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Melissa McCarthy, Javier Bardem
język: polski

Drodzy Widzowie,

uprzejmie informujemy, że ze względu na modernizację klimatyzacji i obecną falę upałów, w kinie nie może zostać zapewnione odpowiednie chłodzenie sal. Kierując się bezpieczeństwem i mając na uwadze komfort uczestnictwa w projekcji, zdecydowaliśmy się na odwołanie zaplanowanych projekcji w dniach 20.06 (od godziny 13:30) do 22.06 włącznie. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i niedogodności – zwroty biletów zakupionych online zostaną wykonane z naszej strony automatycznie. Zwroty za bilety zakupione w kasach kina można odbierać stacjonarnie do końca miesiąca (30.06).

gatunek: fantasy, familijny, musical
kategoria wiekowa: 7+

W filmie znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

Mała Syrenka to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Roba Marshalla – aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya, która pojawi się w kinach 26 maja 2023 roku. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki - najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!