repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

21 lut / wt

Wiking Tappi - zestaw 1

reż. A. P. Morawski

czas: 54’
produkcja: Polska 2018
język: polski

kategoria wiekowa: 4+
gatunek: animacja

 

Odc. 1 Odcinek pilot
ZAMIESZANIE Z ZIMOWYMI ZAPASAMI, reż. A. P. Morawski, 2018

Ziiima idzie – szepcze figlarny wiatr. To ostatnia chwila by uzupełnić zapasy. Tappi i Chichotek wyruszają do lasu, by uzbierać jak najwięcej smakowitości na nadchodzący mroźny czas. Dzięki pomocy przyjaciół: wiewiórki Śmigaczki, misia Brzuchacza oraz kupca Pasibrzucha bohaterowie wypełniają worek po brzegi. W podzięce Tappi postanawia zaśpiewać piosenkę. Jednak donośne dźwięki, zamiast umilić wszystkim czas, płoszą leśne zwierzęta i... przyciągają wygłodniałego trolla Gburka, który zamiast zbierać woli zabierać zapasy. Przed Tappim i Chichotkiem ciężkie zadanie. Jak powstrzymać głodomora i przekonać go, że postępuje źle?

Odc. 2.
PRZEOGROMNY KŁOPOT, reż. A. P. Morawski, 2019

W tym odcinku wiking Tappi wspomina jak poznał Chichotka. Panowała wtedy sroga zima, a o tej porze w górach jest niebezpiecznie. Nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z przeogromnym, groźnym lodowym olbrzymem.

Odc. 3.
MAGICZNA KOŁYSKA, reż. A. P. Morawski, 2019

Tappi i renifer Chichotek spotykają Pasibrzucha - wesołego handlarza, który wiezie cenne towary. Niestety po drodze smok kradnie mu magiczną kołyskę pozwalającą dziecku usnąć. Czy przyjaciołom uda się ją odzyskać?

Odc. 4
OPOWIEŚĆ GAWĘDZIARZA, reż. T. Moult-Milewska, 2018

Do Szepczącego lasu przybywa od dawna oczekiwany gość – Gawędziarz. To postać nietuzinkowa, znająca mnóstwo historii i anegdot. Nie bez powodu więc na jego występ przybywają niemal wszyscy mieszkańcy z okolicy, łącznie z Tappim i Chichotkiem. Niestety, szybko okazuje się, że gość nie jest tym za kogo się podaje. Zamiast opowiadać piękne historie o mieszkańcach innych krain zaczyna obrażać i skłócać wszystkich dookoła. Szybko wychodzi na jaw, że ma w tym swój niecny cel.

Odc. 5
AWANTURA Z WODNIKAMI, reż. M. Kur, 2019

Tappiemu psuje się siekierka, a w chatce brakuje już drewna na opał by przetrwać srogą zimę. Niespodziewanie spotyka Sigurda – kowala potrafiącego wykuwać niezwykłe przedmioty. Niestety jego magiczny młot został skradziony przez złośliwe Trolle, które planują użyć go by nękać wodniki zamieszkujące pobliskie jezioro. Tappi wraz z Chichotkiem postanawiają pomóc Sigurdowi go odzyskać…

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!