repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 12 lipca 2024.

plakat

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona

Lasse-Majas detektivbyrå – Skorpionens gåta

reż. Tina Mackic

czas: 83’
produkcja: Szwecja 2022
obsada: Nils Kendle, Polly Stjärne, Suzanne Reuter, Henrik Hjelt
język: polski

kategoria wiekowa: 6+
gatunek: familijny, kryminał, przygodowy

 

Pobierz i wydrukuj dyplom swojego Biura Detektywistycznego!

Lasse i Maja znowu na tropie! Mieszkańcy Valleby nie mogą doczekać się obchodów urodzin miasteczka. Tajemniczy Skorpion ma jednak zgoła inne plany. Czy młodym detektywom uda się uratować święto przed przebiegłym złodziejem?

Przed Lassem i Mają wyzwanie godne największych detektywów. Zbliża się wielkie święto – obchody 500-lecia Valleby. Przygotowania przerywa jednak seria zuchwałych kradzieży. Komuś najwyraźniej bardzo zależy na tym, żeby wyczekiwana przez wszystkich mieszkańców uroczystość nie doszła do skutku. Lasse i Maja bez wahania angażują się w sprawę i z pomocą zrzędliwej, emerytowanej mistrzyni złodziei Lillie próbują wpaść na trop przestępcy. Ale kim tak naprawdę jest ten przebiegły Skorpion i jaki jest jego motyw? Czy Lasse i Maja zdołają rozwiązać zagadkę i powstrzymać rabusia przed zrujnowaniem święta Valleby?

Film na podstawie bestsellerowej serii książek Martina Widmarka zdobył nagrodę publiczności na 9. MFF Kino Dzieci. Tajemnica Skorpiona jest już szóstą filmową częścią przygód ulubionych młodych detektywów, Lassego i Mai.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!