repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 25 września 2022.

plakat

Detektyw Bruno

Detektyw Bruno

reż. Magdalena Nieć, Mariusz Palej

czas: 109’
produkcja: Polska 2022
obsada: Piotr Głowacki, Iwo Rajski, Karolina Gruszka, Edyta Jungowska, Ireneusz Czop, Dorota Kolak
język: polski

gatunek: familijny
kategoria wiekowa: 6+

Po seansie odbędzie się spotkanie z twórcami: Magdaleną Nieć - aktorką, współreżyserką, Iwo Rajskim - aktorem, Martyną Woźniak - aktorką i Mariuszem Palejem - reżyserem.

Detektyw potrafiący rozwiązać każdą zagadkę i chłopiec poszukujący skarbu oznaczają jedno – wspaniałą przygodę! Nawet, jeśli detektyw okaże się… jedynie serialowym aktorem.

Dociekliwy i spostrzegawczy Oskar uwielbia serial o detektywie Brunie i chciałby być taki sam jak on. Gdy na swoje 8 urodziny dostaje tajemniczą wskazówkę o prezencie od rodziców, wie, że musi wymknąć się z rodzinnego Domu Dziecka. Tylko jedna osoba może mu pomóc w rozwiązaniu zagadki – niezastąpiony detektyw Bruno! Jest tylko mały problem: zadufany w sobie aktor Bruno Księski nie przepada za dziećmi.  Czy Oskarowi uda się wciągnąć swojego idola w ekscytującą grę miejską i wspólnie rozwikłać tajemnicę? I czy wiara chłopca w niezastąpionego detektywa wywróci do góry nogami życie aktora, a jego serce zmięknie?

Czy wiesz, że…

Akcja filmu kręcona była w Warszawie? Zobaczycie takie miejsca, jak Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki, Królikarnię czy warszawskie zoo.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!