repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 6 lutego 2022.

plakat

Sing 2

reż. Garth Jennings

czas: 112’
produkcja: Francja, Japonia, USA 2021

gatunek: animacja, przygodowy, komedia, familijny, musical

Pokazy przyjazne sensorycznie powstały z myślą o młodych widzach ze spektrum autyzmu lub wszystkich innych wielbicielach kina, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu przez dłuższy czas lub są wrażliwi wzrokowo. W czasie takich projekcji  światła będą przyciemnione, a nie zgaszone całkowicie, by nie budzić lęku, a także by zmniejszyć kontrast między jasnością wyświetlanego na ekranie obrazu, a resztą otoczenia. Dźwięk jest nieco przyciszony, by nie ogłuszał osób nadwrażliwych. Przed takimi seansami nie będziemy wyświetlać spotów, by nie rozpraszać uwagi widzów, a podczas samego trwania filmów nie będzie obowiązywać zasada całkowitej ciszy – to, co dzieje się na ekranie można komentować, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć, wyrażać ekscytację, chodzić po sali. 

Ceny biletów:

  • bilet 16 zł
  • opiekun dziecka za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub wypisu diagnozy, uczestniczy w seansie bezpłatnie

Opis filmu:

Prosimy o brawa, bo oto na kinową estradę wkracza druga część animowanej komedii Sing. Tym razem wiecznie optymistyczny Buster Moon i jego ekipa przygotowują się do najbardziej olśniewającego widowiska w historii. Jest tylko jeden problem: najpierw muszą przekonać do współpracy samotną gwiazdę rocka, która ponad dekadę temu porzuciła świat koncertów i sceny muzycznej. Czy twórczej paczce uda się wspiąć po pięciolinii wyzwań, pokonując po drodze własne strachy? Bohaterowie tej historii egzamin z walki o marzenia zdają śpiewająco!

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!