repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 19 września 2021.

Pora na stwora

czas: 37’
język: polski

Bohaterowie spotkają smoki, ufoludki i inne ciekawe stwory, które staną się częścią ich przygód.

W programie:

 • Kot Miro - Daleka wyprawa 7’23

  Czego dziś potrzebuje kot Miro? Globusa! Miro chce się wybrać na daleką i bardzo długą wyprawę. To będzie wyjątkowa podróż. Każdy z przyjaciół chciałby odwiedzić inny zakątek świata.
 • Agatka - Papiernik 10’

  Agatka znajduje podarty notes i oskarża Chomika Cyryla o jego zniszczenie. Cyryl zasłania się jakimś... Papiernikiem. Wkrótce okazuje się, że to właśnie ów Papiernik próbuje wyrwać Agatce książkę o grajku, który dawno, dawno temu wyprowadził z miasta szczury, co powoduje rozerwanie kartki. Papiernika szczególnie interesuje opowieść o grajku, ponieważ, jak mówi, Papierniki mają taki sam problem ze szczurami. Agatka postanawia pomóc Papiernikom. Zabiera także do ich papierowej krainy Żabę Klementynę z ogrodowej sadzawki, która potrafi śpiewać i może jej uda się przepędzić szczury. Na miejscu okazuje się, że Papierniki żyją w podziemnym świecie razem z... rodziną Kretów, i że wzajemnie stwarzają sobie problemy. Agatce udaje się doprowadzić do porozumienia i przyjaźni Kretów z Papiernikami. W realnym świecie Julek skleja rozdartą kartkę książki i napomina Agatkę, aby na przyszłość bardziej uważała..
 • Pamiętnik Florki - Ktoś inny 11’

  Pani Dzięciołowa oznajmia przerażona, że do Ryjewa przybyło jakieś bardzo dziwne zwierzątko prawdziwe monstrum. Zwierzątko okazuje się bardzo miłe i przyjacielskie. Całe miasteczko je pokochało. Nawet Dzięciołowa nie może się oprzeć jego urokowi.
 • Rodzina Treflików - Obcy 8’30

  Gonduś prowadzi Treflika i Treflinkę do parku, gdzie zauważył kogoś dziwnego. Treflikowi wszystko w obcym się nie podoba, ale Treflinka i Gonduś próbują nawiązać z nim kontakt. Nie jest to łatwe, ale w końcu Treflince udaje się wspólna zabawa, a uprzedzenia Treflika znikają.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!